Tajemnicza kraina, nad którą od wieków zalega mrok. Słońce świeci tu niezwykle rzadko. Nie ma tu tętniących życiem wiosek, jedynie jedno, warowne miasto ostało się w tej czeluści mroku, a i o nim nie można powiedzieć, pełne życia...

 • Mroczna Puszcza
  Nocne zwierzęta, pumy, nietoperze, wilkołaki, niedźwiedzie. Pułapki, mroczne jaskinie, burze, wycie wilków, istoty przerażające i potwory... to tylko przedsmak tego co spotka Cię w Mrocznej Puszczy, krainie znajdującej się na północny zachód od Doliny Umarłych, świecie, którego nigdy nie pozna przeciętne stworzenie.
  Ostatni post przez Anastasja Zobacz najnowszy post
  Pn lut 12, 2018 11:10 pm
 • Ścieżka Dusz
  Niebezpieczna, mroczna i jedyna droga prowadząca do Doliny Umarłych. Dawno zapomniana przez przeciętne istoty, prowadząca wprost w czeluście głębokiej i i przerażającej doliny, której jedynymi mieszkańcami są zmarli. wiatr który nigdy nie cichnie zwiastuje zbliżające się niebezpieczeństwo, wieczna mgła zalegająca nad tym miejscem nigdy nie wpuści tu promieni słońca.
  Ostatni post przez Gavrail Zobacz najnowszy post
  Śr sty 28, 2015 12:24 am
 • Mgliste Bagna
  Tajemnicza mroczna kraina, gdzie każdy Twój ruch jest obserwowany. Strzeż się każdego cienia i odgłosu bo możesz już nigdy stamtąd nie wrócić.
  Ostatni post przez Lyris Zobacz najnowszy post
  Pt sty 22, 2016 10:21 pm
 • Mauria
  Miasto położone na północny-zachód od Mglistych Bagien, otoczone gęstą puszczą, jedyną droga prowadząca do miasta jest dolina Umarłych lub też nie mniej niebezpieczne bagna. Niewielu tutaj przybywa miasto zaczyna wymierać, gdyż młodzi jego mieszkańcy uciekają stąd jak najdalej od tajemniczej Doliny Umarłych.
  Ostatni post przez Nikolaus Zobacz najnowszy post
  Wt lut 20, 2018 12:09 am
 • Dolina Umarłych
  Jeśli zadajesz sobie pytanie kim jesteś, jeśli wydaje Ci się że Twoja dusza już dawno umarła, a Twoje życie straciło sens... Dolina Umarłych to miejsce gdzie życie istot ją zamieszkały naprawdę straciło sens, wiec jeśli masz w sobie choćby iskrę życia i trafisz tutaj dowiesz się co to znaczy wola istnienia.
  Ostatni post przez Jorge Zobacz najnowszy post
  Pt lut 09, 2018 8:52 pm
 • Stary Dwór
  Strzeż się by nie trafić do Starego Dworu, iż miejsce to zamieszkałe jest przez duchy, potwory i wszelakie demony. Można by rzec, że znajduje się tam brama do piekieł.
  Ostatni post przez Camelia Zobacz najnowszy post
  Pt lut 16, 2018 4:39 pm
 • Wieża Avadara
  Wieża Avadara została wzniesiona przez jego sługi jeszcze przed upadkiem nieumarłych.Czarnoksiężnik kształci się tu w mrocznych dziedzinach magii. Dożywotni strażnicy tej wieży bronią jej przed atakami a także przed nieproszonymi gośćmi... Praktycznie to miejsce jest nie do zdobycia a ten który wejdzie do środka zostanie przemieniony i sam staje się strażnikiem wieży, nieumarłym. Niektórzy mówią że w lochach pod wieżą czai się coś o wiele gorszego niż ożywieńcy.
  Ostatni post przez Lexi Zobacz najnowszy post
  N lis 26, 2017 11:18 am
 • Zrujnowana Warownia
  Wielka, zrujnowana twierdza usytuowana na porośniętym przez sosny wzgórzu, co podkreśla jej monumentalność. Dawno opuszczona ze względu na niebezpieczną okolicę. Wszędzie można dostrzec różne zwierzęta szukające w niej schronienia. Można tez tutaj spotkać różne zjawy, zazwyczaj niegroźne. Zamieszkana przez Arorma.
  Ostatni post przez Vergil Zobacz najnowszy post
  So sty 02, 2016 7:36 pm
 • Dom Comedy
  Ten średniej wielkości dom połączony z niewielką wieżą, można znaleźć w jednej z dzielnic miasta Maurii. Flaga powiewająca na wieży daje do zrozumienia iż miejsce te zamieszkiwane jest przez osoby pełniące służbę na rzecz miasta.
  Ostatni post przez Comeda Zobacz najnowszy post
  Wt maja 08, 2012 3:33 pm

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron