• Kreator Postaci
  Tworzenie postaci: W tym miejscu możesz stworzyć swoją postać.
  Te demiurgiczne narzędzia posiadają niezrównaną moc. Dzięki ich użyciu powołać można nowe życie - od prostego wieśniaka, poprzez zwinnego elfiego zwiadowcę po potężnego smoka czy demona. To tutaj rozpoczyna się podróż każdego bohatera. Rodzą się tu przeróżne istoty, niekiedy ulegające mrocznym szeptom z Otchłani. Inne słuchające głosu natury, jeszcze inne obierające drogę zła. Są też takie, które za wszelką cenę chcą poznać tajemnice wiedzy i magii, ale i takie dla których liczą się tylko ziemskie uciechy.
 • Księgi Tworzenia
  Świat: W tym miejscu zostały zebrane wszelkie informacje dotyczące świata Alarani i integralnych z nim planów. A także informacje potrzebne do tworzenia Karty Postaci.
  Żyjemy na łusce Prasmoka, który daje nam do użytku florę i faunę którą sam stworzył. W tych księgach odnajdziesz wszelkie informacje dotyczące świata, od jego genezy po historię najnowszą.

  Poddziały: Wielka Księga Stworzeń, Wielka Księga Bestii, Wielka Księga Państw, Wielka Księga Alaranii, Wielka Księga Magii
  Ostatni post przez Niara Zobacz najnowszy post
  Wt sty 30, 2018 9:01 pm
 • Dział zablokowany Kartograf
  Mapy: w miejscu tym można znaleźć zgromadzone wszystkie znane mapy świata Granicy.
  Stare, zakurzone pergaminy pokryta symbolami zrozumianymi jedynie dla cząstki wykształconych mieszkańców tego świata. Zrozumiane ukazują położenie wszystkich ważniejszych miejsc, oraz odległości pomiędzy nimi.

  Poddziały: Mapa Świata: B.DUZA, DUŻA, ŚREDNIA, MAŁA, Wyspa Syren, Szlaki Handlowe
  Brak postów
   

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron