• Kreator Postaci
  Tworzenie postaci: W tym miejscu możesz stworzyć swoją postać.
  Te demiurgiczne narzędzia posiadają niezrównaną moc. Dzięki ich użyciu powołać można nowe życie - od prostego wieśniaka, poprzez zwinnego elfiego zwiadowcę po potężnego smoka czy demona. To tutaj rozpoczyna się podróż każdego bohatera. Rodzą się tu przeróżne istoty, niekiedy ulegające mrocznym szeptom z Otchłani. Inne słuchające głosu natury, jeszcze inne obierające drogę zła. Są też takie, które za wszelką cenę chcą poznać tajemnice wiedzy i magii, ale i takie dla których liczą się tylko ziemskie uciechy.
 • Księgi Tworzenia
  Świat: W tym miejscu zostały zebrane wszelkie informacje dotyczące świata Alarani i integralnych z nim planów. A także informacje potrzebne do tworzenia Karty Postaci.
  Żyjemy na łusce Prasmoka, który daje nam do użytku florę i faunę którą sam stworzył. W tych księgach odnajdziesz wszelkie informacje dotyczące świata, od jego genezy po historię najnowszą.

  Poddziały: Wielka Księga Stworzeń, Wielka Księga Bestii, Wielka Księga Państw, Wielka Księga Alaranii, Wielka Księga Magii
  Ostatni post przez Niara Zobacz najnowszy post
  Wt sty 30, 2018 9:01 pm
 • Grymuar
  Granicowe wiki. Tutaj zawarte są artykuły dotyczące uniwersum, potrzebne wam przy tworzeniu Karty Postaci oraz lepszym zapoznaniem się z fascynującym światem Alaranii. Znajdziecie tu m.in. opisy ras, umiejętności, magii, historii i państw. Zapoznajcie się z nimi dobrze, zanim zaczniecie tworzyć swoją postać, usprawni to proces akceptacji Karty Postaci oraz poszerzy waszą wiedzę o świecie, urozmaicając tym samym waszą rozgrywkę.
 • Donosiciel Alarański
  Granicowy blog. Tutaj możecie przeczytać o tym, co piszczy w Alarańskich trawach. Nasi Kronikarze śledzą wątki i losy poszczególnych postaci, by następnie uchylić przed nami rąbka tajemnicy i oczywiście zachęcić do czytania. Zachęcamy was do czytania, komentowania w odpowiednim dziale oraz oczywiście do przesyłania własnych podsumowań wątków, w których bierzecie udział lub które śledzicie z zamiłowania.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron