Profil użytkownika Zora

Avatar użytkownika
[Ta karta była modyfikowana, zmiany nie zostały jeszcze zaakceptowane]

Ogólne

Potęga:
Imię: Zora
Rasa: Smok
Wiek: 3954


Aura

Nieznana.


WyglądCharakter

Atrybuty

Krzepa:Stalowe mięśnie, Niezłomny, Nie do zdarcia,
Zwinność:Bardzo szybki, Niedokładny,
Percepcja:Dobry wzrok, Niezwykle czuły nos, Szczątkowy smak, Wyczulony na magię,
Umysł:Bystry, Błyskotliwy, B. silna wola,
Prezencja:Charyzmatyczny,

Cechy specjalne


Umiejętności

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Moce

Magiczne przedmioty

Towarzysz


Historia

Zora urodził się w 6820 Ery Środka. Jest synem smoczycy Zandrianny i smoka imieniem Adros. Oboje jego rodzice mogli poszczycić się białą łuską i ogromnymi, silnymi skrzydłami. Matka na lewym skrzydle nosiła znamię w kształcie słońca, ojciec w kształcie księżyca. Zora urodził się z każdym z tych znamion, znamię ojca nosi na prawym skrzydle, matki na lewym. Od zarania dziejów te znamiona nosili tylko przedstawiciele jego rodu. Zwykle jednak smoki w jego rodzinie rodziły się z jednym znamieniem, dziedziczonym albo po matce, albo po ojcu. Zora był wyjątkiem. Urodził się jako pierwszy z piątki smocząt, które urodziła jego matka. Był najstarszy z rodzeństwa. Piętnaście lat po nim Zandrianna urodziła jego siostrę Zarię, potem na świat przyszedł jego brat Minaros. Kiedy Zora miał lat pięćdziesiąt jego rodzinie pojawiły się bliźnięta Sora i Saria. Był to kolejny fenomen, nie tylko w jego rodzie, ale w ogóle wśród ówczesnych smoków. Z jednego jaja wykluło się nie jedno smocze dziecko, ale dwa. A takich przypadków w świecie było niezwykle mało.
Jego ród od wieków panował nad lasami Etharionu i Doliny Sariańskiej na wschód od Środkowej Alaranii. Mieszkali w wielkich podziemnych grotach, które chroniły ich przed niepogodą. W nich gromadzili swoje skarby i wiedzę. Pod ziemią ciągnęły się olbrzymie korytarze prowadzące do licznych bibliotek z magicznymi księgami. Zora wychowywał się tam przez długie lata wraz ze swoim rodzeństwem. Czasy jednak były inne i smoki bez strachu mogły w swej naturalnej postaci panować pod niebem. Zora pamięta jeszcze, jak wraz z całą rodziną mógł latać, nie bojąc się o los swój i swoich bliskich.
Blisko dwa tysiące lat spędził on ze swoją rodziną. Ojca swojego Adrosa darzył wielkim szacunkiem. Był jego wzorem i autorytetem. Nie znał nikogo lepszego niż on. Matka natomiast była niezwykle wymagająca wobec wszystkich swoich dzieci. Jednak jej priorytetem od zawsze była rodzina. Zandrianna i Adros żyli tylko w swoim towarzystwie. Z dala od innych smoków, a także przedstawicieli niższych ras. Nie gardzili innymi istotami, jednak oboje uznawali, że nie ma potrzeby szczególnych kontaktów z innymi istotami. Wszystko czego smok dowiedział się o innych rasach było zasługą jego samego, lecz stało się to dopiero po odejściu jego rodziców.
Gdy Zora miał 1400 lat, Sora i Saria opuściły rodzinę

Dane gracza: Zora

Nazwa użytkownika:
Zora
Ranga:
Szukający drogi
Inne Postacie:
Niara, Villemo.,
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
Wiek:
35
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Pn maja 25, 2009 7:09 pm
Ostatnia wizyta:
N cze 29, 2014 11:14 pm
Liczba postów:
40 | Znajdź posty użytkownika
(0.05% wszystkich postów / 0.01 posty dziennie)
Ostatni post:
[W jaskini smoka] Rada
Cz mar 25, 2010 12:26 am
Najaktywniejszy w dziale:
Grota Zory
(Posty: 25 / 62.50% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Smocza grota] Odwiedziny
(Posty: 9 / 22.50% postów użytkownika)
cron