Profil użytkownika Felippe

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Felippe
Rasa: Mai podmuchu
Wiek: 19


Aura

Niezbyt silna, cynowa aura o kwiatowym zapachu. W dotyku jest giętka, ostra i gładka. Roztacza słabą, topazową poświatę. Napełnia usta słodko-słonym smakiem. Brzmi ciszą, przerywaną od czasu do czasu cichym szmerem wiatru.


Wygląd

Felippe jest wysokim, smukłym młodzieńcem o ładnie wyrzeźbionym, lecz niezbyt muskularnym ciele i dość jasnej karnacji. Jego ciemne, prawie czarne włosy, są luźno związane, a wolne kosmyki swobodnie opadają na ramiona. Ma ciemne brwi, a jego gęste rzęsy przysłaniają jasnobłękitne oczy. Swoich rozmówców hipnotyzuje swoim przenikliwym spojrzeniem. Mimo to jego ogólny wygląd i nastawienie budzą pozytywne odczucia. Spokojnie można powiedzieć, że jest piękny. Porusza się z gracją, ale nie jest przesadnie ''sztywny'' - wręcz przeciwnie, często wykonuje skoczne lub taneczne ruchy, nie tylko, kiedy chodzi, ale również, kiedy z kimś żywo rozmawia. Mówi dość szybko i czasem niezrozumiale, najczęściej, kiedy jest czymś zaaferowany, dużo się śmieje i ma rozbudowaną mimikę twarzy. Ubiera się w jedyny zestaw ubrań, który posiada, ale zawsze jest on w nienagannym stanie. Lubi też wszelaką biżuterię, lewe ucho przebite ma w dwóch miejscach, poza tym nosi różnego rodzaju pierścienie, bransoletki i naszyjniki. Nie zdarza mu się być w mało higienicznym stanie, co jest dość zaskakujące mając na względzie jego tryb życia.


Charakter

Felippe przede wszystkim ceni sobie w życiu wolność i niezależność. Uwielbia towarzystwo innych ludzi, ale nie ma nic przeciwko spędzaniu czasu samotnie, gdyż jest indywidualistą.. Ciekawią go wszelkie ludzkie zachowania, szczególnie wtedy, gdy badany obiekt jest w stanie upojenia alkoholowego. Sam również nie stroni od alkoholu, ale nie ma on na niego wielkiego wpływu z powodu wrodzonej ''odporności'' i wieloletnich ćwiczeń. Poza tym lubi pracować w grupie, ale nie jest typem przywódcy. Nie znaczy to jednak, że lubi ściśle wypełniać wszystkie rozkazy - woli kiedy, w działaniach ma swobodę. Kiedy jest sam uwielbia przyjmować formę małego wróbelka i godzinami latać bez celu, może tylko po to, by poczuć wiatr w piórkach. Oprócz tego czyta całkiem sporo na najróżniejsze tematy, chociaż nie posiada na własność żadnej książki. W ogóle nie wiele rzeczy ma ze sobą, co tłumaczy swoim podróżniczym stylem życia. Rzadko zatrzymuje się na dłużej w jednym miejscu i mimo tego, że wszystkie istoty, jakie napotka nazywa swoimi przyjaciółmi, to rzadko się z nimi widuje, a prawie nigdy celowo. Jego największą wadą jest to, że potrafi w sobie rozkochać praktycznie każdego, a potem bez większych wyrzutów sumienia zwyczajnie go porzucić. Jego lekkoduszność jest więc zarazem zaletą i wadą. Mimo to, nie potrafi zrezygnować z wolności i nie zgadza się na jakiekolwiek ograniczenia. Jego ulubionym warzywem jest bakłażan.

Atrybuty

Krzepa:Słaby, Niezbyt wytrwały, Delikatny,
Zwinność:Bardzo zręczny, Bardzo szybki, Perfekcyjny,
Percepcja:Wyostrzony wzrok, Czuły słuch, Pozbawiony węchu, Przytępiony smak, Wyostrzone czucie, Wyostrzony zm.mag,
Umysł:Bystry, Błyskotliwy, Silna wola,
Prezencja:Piękny, Nieokrzesany, Przekonywujący,

Cechy specjalne

Latanie [Z]Postać potrafi latać, dzięki skrzydłom które posiada
Teleportacja [Z]Postać może się teleportować w dowolne miejsce, ale zabiera jej to jednorazowo połowę mocy
Leczenie energią [Z]Może leczyć każdą istotę, ale w skrajnie trudnych wypadkach proces leczenia zabiera prawie całą jej moc
Zmiana postaci [Z]Zmiana postaci na bezcielesną, skrzydlatą lub wcielenie się w roślinę lub zwierzę

Umiejętności

Gimnastyka [O]
Taniec [O]
Kuglarstwo [W]
Uniki [M]
Anatomia [O]
Botanika [P]
Geografia [P]
Medycyna [O]
Meteorologia [P]
Naturianizm [P]
Wiedza tajemna [W]
Czytanie aur [P]
Krawiectwo [P]
Otwieranie zamków [O]
Pływanie [P]
Przetrwanie [W]
Skrytobójstwo [P]
Tropienie [P]
Wspinaczka [P]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Moce
Magia Powietrza [A]wrodzona
Magia Pustki [N]wyuczona

Magiczne przedmioty

Towarzysz


Historia

Felippe narodził się z dala od siedzib ludzkich, w małej, leśnej chatce zamieszkiwanej przez jego matkę. Nigdy nie poznał swojego ojca, matka również niewiele o nim mówiła. Nie wychowywał się jednak w samotności. Jego przyjaciółmi były zwierzęta i rośliny, dlatego jako dziecko częściej przebywał w swojej formie wróbla niż człowieka. Zresztą jedynym wzorem formy ludzkiej była matka i mimo wielkiej miłości do niej nie chciał się do niej upodabniać. Przez swoją rodzicielkę nie był w ogóle ograniczany, robił, co chciał i często nie wracał do ich domu przez wiele dni. Jedyną konsekwencją, jakiej wtedy doświadczał było smutne i nostalgiczne spojrzenie matki i jej ciche słowa ''Jesteś taki podobny do...'' - nigdy jednak nie kończyła. Z początku Felippe wypytywał do kogo jest tak podobny, lecz nigdy nie dostawał odpowiedzi. Nie było to po jego myśli, więc często irytował się z tego powodu i następnym razem, kiedy opuszczał dom, zwlekał z powrotem. W swoich wojażach zapuszczał się coraz dalej, również do siedzib ludzkich, elfickich i innych. Obserwowanie innych istot rozumnych sprawiało mu wiele radości. Nie mógł jednak porozumieć się z nimi w swojej zwierzęcej formie. Zaczął więc przyglądać się wyglądowi fizycznemu tych, których napotkał na swojej drodze. Zauważał, ze niektórzy z nich są piękni, inni wręcz szkaradni. Zapamiętywał cechy, które mu się w ludziach najbardziej podobały i na tej podstawie stworzył swoją ludzką formę, tak odmienną od wyglądu jego matki. Zaczął zadawać się z przypadkowymi osobami napotkanymi w różnego rodzaju szynkach i karczmach. Przejmował ich mowę, zachowania, mimikę i gestykulację. Te cechy doprowadził do wymiaru lekko wręcz karykaturalnego i zaczął używać ich z wielkim rozmachem. Okazało się, że ludzie z powodu jego otwartej natury i skłonności do alkoholu bardzo się do niego garnęli. Sam również od nich nie stronił. Z czasem zapomniał o wracaniu do leśnej chatki i matki, która została zupełnie sama. Poczuł się zupełnie wolny i podróżował coraz dalej i częściej. Nigdy nie zostawał długo, ale zawsze żegnany był z życzliwością i zapraszany do powrotu. Uśmiechał się tylko, ale nigdy nic nie obiecywał. Dawało mu to usprawiedliwienie i zapewniało spokój sumienia. Postanowił jednak nie bywać w tych samych miejscach zbyt często. Stał się dobrowolnym tułaczem, bez własnego miejsca na świecie.

Dane gracza: Felippe

Nazwa użytkownika:
Felippe
Ranga:
Szukający Snów
Inne Postacie:
Rouge,
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
GG:
34963154
Grupy:
Dołączył(a):
Pt kwi 01, 2011 5:05 pm
Ostatnia wizyta:
Pt wrz 21, 2012 4:49 pm
Liczba postów:
166 | Znajdź posty użytkownika
(0.21% wszystkich postów / 0.06 posty dziennie)
Ostatni post:
Zabawa Forumowa: Oceń kawałek
Cz lis 15, 2012 10:42 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Magiczna Polana
(Posty: 84 / 50.60% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
Zabawa Forumowa: Oceń kawałek
(Posty: 43 / 25.90% postów użytkownika)

Podpis

Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
cron