Oglądasz profil – ParmQ

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Sad "White Dragon." D
Rasa:
Dotknięty
Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
24 lat
Wygląda na:
20 lat
Profesje:
Inna, Łowca, Wędrowiec
Majątek:
Bez grosza
Sława:
Znany

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
ParmQ
Grupy:
Martwe postacie:
Płeć gracza:
Mężczyzna

Skontaktuj się z ParmQ

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
2 tygodnie temu
Ostatnio aktywny:
2 tygodnie temu
Liczba postów:
1
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.06)
Najaktywniejszy na forum:
Księga Boskich Praw
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Prośby o sprawdzenie KP
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:raczej silny, chuderlawy, wrażliwy
Zwinność:niezwykle zręczny, bardzo szybki, precyzyjny
Percepcja:wyostrzony wzrok, czuły słuch, wyostrzone czucie, pozbawiony zmysł magiczny
Umysł:bystry, ineligentny
Prezencja:Ładny, godny, przekonywujący

Umiejętności

TresuraMistrz
Zwierzęta często ufają mu nieznaczniem, po krótkim przebywaniu.
UnikiEkspert
Choć jego siła jest słaba, wszystko nadrabia swoją zwinnością.
PrzetrawanieEkspert
Poprzez częste podróże które mi pomogły, w tej chwili ma doświadczenie i umiejętności które mu pomagają przeżyć w każdym otoczeniu.
StrategiaEkspert
Przemyślane ataki, jak i ruchy podczas walki i nie tylko.
Szermierka MieczemBiegły
Dość dobrze walczy mieczem, choć dalej uczy się na własynch błędach
TropienieBiegły
Dobry węch jak i dobre więzi ze zwierzętami dość mocno mu pomagają.

Cechy Specjalne

PostrzeganieFenomen
Dzięki niej po dłuższym spoglądaniu na osobę dowiaduje się jakie ma intencje.
ZamianaDar
Umiejętność pozwala nam na zamianę miejscami z przeciwnikiem jak i towrzyszami, by móc wykonać umiejętnośc jest potrzebne dotknięcie przeciwnika, choć gdy przeciwnik jest niematerialmny wystarczy zamoczenie ręki w jego owej formie, umiejętność działa tylkodo ośmiu metrów
Baśniowe KlonyDar
Podczas walki można stworzyć od 1-4 klonów które mają róźne kolory, są one niematerialne choć łącząc je podczas walki z (Zamianą) dają niesłychany efekt który daje nam niebywale dużo strategi do wykorzystania
Zgoda Z NaturąAtut
Dzięki niemu można zrozumieć zwierzęta jak i sama natura jest do nas nastawiona pozytywnie, dzięki niej możemy lekko wpływać na nasze otoczenie.
Niezwykła Pojemność PłucRasowa
Radość (Dotknięcie przez wróżkę)Rasowa

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

MizubiZaklęty
Jest to maska która po założeniu podwyższa wszystkie umiejętności, choć ma jeden minus, wraz z używaniem tracimy kontrolę nad sobą, choć dzięki własnej woli możemy nad tym zapanować/
White BeeWyjątkowy
Jest to miecz który wykorzystuje siłę używającego do stworzenia białego smoka, który pomaga nam w walce, sam smok jest niematerialny a bardziej przypomina ducha, jesteśmy w stanie nim sterować za pomocą miecza, smok jest w stanie poturbować przeciwnika choć wszystkie obrażenia które otrzyma w walce przechodzą na używkownia, a siła smoka jest równa z siłłą używającego
White CoatWyjątkowy
Pierścień, który jest aktywowany poprzez krew, po aktywacji na naszym ciele pojawia się biała szata, która wygląda jak mgła, a do tego na samej górze jej kołnierz wygląda jak ogień na wietrze, chroni ona przed większością zaklęć magicznych, które przemienia w ataki fizyczne które są o wiele mniej bolesne i słabsze.
MidaPrzeklęty
Kolczyk dzięki niemu, gdy przyłoży swoją prawą dłoń do niego, jego słuch polepsza się niesamowicie, często owy przedmiot jest przydatny w wielu sytuacajch, niestety ma ona limit czasowy

Charakter

Sad kocha naturę jak i się nią intersuję jest jej wielkim fanem, oprócz samej przyrody jest dość mocno zrzyty ze zwierzętami które lubi spotkać przy czym poznawać nowe gatunki, po prostu ciekawią go. Na pierwszy rzut oka wydaje się młodym miłem człowkiem któremu można zaufać, dlatego zwierzęta jak i inne stowrzenia dość często ufają mu a nawet mogłby by oddać za niego życie, choć w świetle ludzi wygląda bardziej jak wyrzutek, choć wie że czeka go długa droga nie poddaje się a wszystkie błędy które dotychaczas zrobił, próbuje załatać i nie powtarzać ich, choć jego intelekt jest przeciętny a charakter zadzierwny potrafi przyznak innemu rację.
Od zawsze brzydził się polowań, jak i niszczenia przyrody w takich sytuacjach zawsze stawał do walki a dość monco lubiał walczyć ponieważ podczas gdy przebywał ze swoim starym ludem nauczył się walczyć i nie tylko. Podczas swoich przygód zobaczył jak to się mierzyć z własnym sobą przez co jego postanowienia się zmieniły, jego głównym marzeniem było spotkanie dziewczyny która podzieli z nim swój los, zawsze był uśmiechnięty i miły przez co nie miał problemu z rozmowami, choć był strasznie leniwy, i zawsze w wolny czas leżał gdzieś w jakimś lasku i nic nie robił.

Wygląd

Sad jest dość chudym lecz wysokim chłopakiem, choć wyglądał na chudego miał ona masę mięśniową przez co nie był kruchy, na jego głowie mieściły się jasno-czerwone włosy, które podkreślały jego oczy jak i wieczny uśmiech który był na jego twarzy. Na jego plecach widnieje wielka blizna która została po jednej z przygód, jego drugim znakiem który był na ciele to różowy tatuaż na prawej dłoni który był w kształce kwiatu lotosu, choć wyglądał na miłego dość często jego ubiorem był czarny płaszcz.

Historia

Sad był to chłopak który nie miał lekko w życiu, choć od samego początku swojej historii został odrzucony, miał on niesamowite cechy które go wyróżniały jak i był bardzo blisko z przyrodą, jako młody chłopak postanowił że jego życie nie obejdzie się bez magicznych stworzeń.
Od swoich najmłodszych lat nauczał się i żył z ludem Eravallowie, właśnie tam nauczył się walki mieczem jak i zwiększył swoje zamiłowanie do zwierząt, jego postanowieniem było zostanie wędrownikiem który będzie żył w zgodzie z natruą, dlatego po skończeniu swoich 21 urodziń wyruszył w podróż po świecie, gdzie poznaje co rusz nowe rzeczy.

Towarzysz

Imię:Mak
Gatunek:Biały Wilk
Płeć:Samica
Wiek:4 lat

Mak jest małym białym wilekiem, od zawsze ciekawił się ludźmi, a Sad ciekawił się istotami jak on, nie było pomyłki że połączyło ich przeznaczenie.
  • Najnowsze posty napisane przez: ParmQ
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Data