Oglądasz profil – Demonius

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Demonius "Czysty Mrok" Darkus
Rasa:
Przemieniony
Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
999 lat
Wygląda na:
18 lat
Profesje:
Najemnik, Skrytobójca, Mag
Majątek:
Zasobny
Sława:
Sławny

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Demonius
Grupy:
Martwe postacie:
Płeć gracza:
Mężczyzna

Skontaktuj się z Demonius

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
2 tygodnie temu
Ostatnio aktywny:
1 tydzień temu
Liczba postów:
1
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.05)
Najaktywniejszy na forum:
Księga Boskich Praw
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Prośby o sprawdzenie KP
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)

Podpis

"Mrok skrywa tajemnic wiele,
a śmierć nigdy nie kłamie."

Demonius "Czysty Mrok" Darkus

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:silny, wytrwały, wytrzymały
Zwinność:zręczny, bardzo szybki, dokładny
Percepcja:dobry wzrok, dobry słuch, przytępiony smak, wyostrzone czucie
Umysł:pojętny, ineligentny, b. silna wola
Prezencja:godny, charyzmatyczny

Umiejętności

Posługiwanie się wszelakimi rodzajami broniMistrz
Krwawa sztukaMistrz
Demonius widzi piękno w umierających stworzeniach, we krwi, zabijaniu i wszystkim co mroczne i krwawe. Uwielbia tworzyć tą sztukę .
Zmiana nastawieniaEkspert
Demonius potrafi w jednej chwili zachowywać się jak szlachcic, a w innej już zupełnie inaczej.
PoliglotyzmEkspert
Zna język mrocznych elfów, leśnych, spólną mowę, język demonów i piekielny.
SzulerstwoEkspert
Wiedza o światachEkspert
StrategiaEkspert
Potrafi znaleźć słabość każdego stylu walki i ją wykorzystać. Szlifował te umiejętności przez 10 lat poprzez kontrolę nad Diabłami nad którymi udało mu się zapanować po przez pokonanie ich w walce.
Przestępczy światEkspert
Demonius podrafi poruszać się w przestępczym półświatka i wśród mrocznych ras oraz ich terenach.
KartografiaEkspert
Odnajdywanie portaliEkspert
DemologiaEkspert
Handel i liczenieBiegły
KulturoznawstwoBiegły
Sporządzanie truciznBiegły
SkrytobójstwoBiegły
TorturowanieBiegły
Zbieranie informacji o rasachBiegły
Potrafi zdobyć informacje o niemal każdej rasie i każdym.
Czytanie i pisanieBiegły
Skradanie sięBiegły
NekromancjaBiegły
PodstępyBiegły
PrzetrwanieBiegły
PiekielnologiaZaawansowany
Targowanie sięZaawansowany
PolowanieZaawansowany
BestiologiaZaawansowany
DowódctwoZaawansowany
Szlifował te umiejętności przez 10 lat poprzez kontrolę nad Diabłami nad którymi udało mu się zapanować po przez pokonanie ich w walce.
KowalstwoZaawansowany
KrawiectwoZaawansowany
GórnictwoZaawansowany
AlchemiaZaawansowany
TresuraZaawansowany
EtykietaZaawansowany
Gry polityczneZaawansowany
GarbarstwoZaawansowany
SzpiegostwoOpanowany
ZielarstwoOpanowany
AnatomiaOpanowany
Mowa zwierzątOpanowany
Nauczył się jej poto aby zrozumieć Sili.

Cechy Specjalne

Diabelska perswazjaFenomen
Pozwala zmieniać nastawienie innych osób jak istoty piekielne i częściowo narzucać swoje plany. Demonius żadko tego używa choć gdy rozmawia z piekielnymi to się przydaje gdyż chroni go przed ich wpływami.
Demoniczną naukaZaleta
Dzięki tej zdolności uczy się 2x szybciej niż kto kolwiek z jego rasy i lepszymi efektami.
Słabo dostrzegalna auraRasowa
Postać pól eterycznaRasowa
Widzenie w ciemnościRasowa
Odporność na ból na poziomie mrocznego elfaRasowa
Zespół AspergeraSkaza
Osoby z tą Cechą łatwiej wpadają w wściekłość ale gdy są spokojni łatwiej się uczą niż niektórzy z ich rasy.
Umysł opleciony mrokiemPiętno
W umyśle Demoniusa trudno czytać z powodu że wokół niego (umysłu) jest mroczną mgła przez którą trudno przejść, a podczas gdy ktoś wejdzie Demonius może ukazać mu straszliwe obrazy pocharatanych aniołów, martwych smoków, demonów chodzących między nimi oraz wiele więcej. Ta zdolność czasem ukazuje mu jak umiera w sposób w najróżniejsze sposoby zazwyczaj poprzez wykrwawie choć napewno w taki sposób nie umrze, po tym jego umysł jest całkowicie otwarty kto chce może wejść lecz nic tam nie ujrzy poza mrokiem, a im dłużej tam będzie tym więcej mroku wejdzie do jego umysłu i sprawi że zapragnie własnej śmierci, im bardziej dobry jest tym szybciej zabranie własnej śmierci. Demonius sam po tym jest jakby go nie było nie widzi istot widzi tylko tych których uznaje za wrogów i chce ich zabić, a tych których uznał za sprzymierzeńców ich po prostu omija tak samo jak tych co są dla niego neutralni. W oczach Demoniusa białka zmieniają kolor na czarny, lecz nie tylko oczy stają się przyciemnione także Dusza, Aura i byt. Ta moc nie jest snem Prasmoka, a jego koszmarem.

Magia: Rozkazy

DemonówAdept
Demonius podczas swych podróży poznał Przemienionych którzy mu opowiadali o tej dziedzinie magi i postanowił spróbować swych sił w owej magi co się skończyło jego przemianą. Od tamtego momentu ćwiczy w tej dziedzinie magi.
ChaosuAdept
Nauczył się tej magi podczas jednej z misji. Podczas owej misji trafił do podziemnej biblioteki gdzie znalał księgi z informacjami otej magi.
ZłaCzeladnik
Wyuczył się jej na terenach Piekła.
ŚmierciCzeladnik
Za wykonanie zadania dla pewnego nekromanta otrzymał od niego lekcje z owej dziedziny.

Przedmioty Magiczne

Diabelski pierścieńZaklęty
Demonius znalazł ten pierścień w lochach zamknięty w metalowej kszkatułce po otwarciu ukazał mu się srebrny pierścień z blado czarnym kryształem. Z czasem odkrył że ten pierścień pochłania dusze osób które zabije on lub Sili. Nosi go na palcu wskazującym prawej dłoni.
Krwawy kryształZaklęty
Mały czerwony kamień który otrzymał od pewnego maga zamian za zabicie jego rywala. Owy kamień zwiększa jego siłę fizyczną 2x lecz zamian za dusze które przelewa z pierścienia może na chwilę powiększyć zmocnienie 3x. Jest wbity w jego ciało w środku gwiazdy na jego prawym barku.

Charakter

Demonius nienawidzi słabości swojej jak i innych. Nie czuje lęku przed śmiercią, lecz ją szanuje choć inni mogą tego nie widzieć gdyż używa nekromacji. Innych traktuje zgodnie z ich siłą jesteś silny to Demoniusem możesz się dogadać i tu chodzi o siłę w walce może być fizyczną i magiczna. Uwielbia walczyć, uczyć się i nie znosi ludzi pysznych którzy uważają się za pępek świata, nie lubi także pacyfizmu. Gdy popełni jakich błąd stara się go naprawić nawet jeśli to wymaga od niego większego wysiłku. Demonius uwielbia poruszać się po terenach przestępczego półświatka bo tam może bez konsekwencji brać udział w walkach za pieniądze i sprzedawać nielegalne przedmioty. Uwielbia jeść mięso stworzeń które on upolował lub Sili. Lubi przesiadywać w towarzystwie Sili. Demonius nie znosi się lenić woli trenować lub uczyć się albo też wykonywać zadania od zleceniodawców. Demonius przez wiele lat nauczył się panować nad swoim gniewem lecz gdy już w niego wpadnie lepiej nie prowokować go bo zabije bez zastanowienia. Demonius uważa szlachtę kryjącą się za murami swych pałaców z liczną strażą za zwykłych tchórzy nie zasługujących na bycie wysoko lecz nie atakuje ich bez powodu tylko raz zabił ród szlachecki (więcej otym w opisie). Nie czuje żalu do żadnej rasy, lecz nie lubi Potępieńców którzy popełnili grzech gniewu z powodu ich słabości. Uwielbia diabły spowodu tego że są do niego podobni pod względem walki wiele razy już z nimi walczył idobre ma z diabłami relacje bo oni tak jak on uważają siłę za wielki aspekt choć one bardziej nawet bo Demonius potrafi zdobyć przewagę na drodze perswazji jak i siły. 

Wygląd

Ma 7 stóp wysokości, jego ciała jest dobrze zbudowane. Jego skóra jest ciemna jak popiół z suchego drzewa. Włosy ma czarne jak smoła, a oczy są szkarłatnej (taki odcień czerwonego). Na prawym barku ma tatuaż z pentagramem. Na pierwszy rzut oka jest dosyć neutralny nie wrogi, nie przyjacielski. Jego głos jest twardy, a zarazem także wykwintny. Porusza się szybko i naturalnie. Przy sobie zawsze ma Sili która nie odstępuje go nawet o krok. Nosi przy sobie torbę w której ma ubrania dla Sili, Rueny, książki, miecz i sztylet. 

Historia

Demonius narodził się na terenach Wielkich Borów Sariańskich. Głęboko w jaskiniach był trzecim dzieckiem w swojej rodzinie. W klanie z którego pochodzi Demonius uczono jak walczyć wszelakom bronią, a uczono już gdy dziecko osiągnęło wiek w którym mógł już chodzić. W dniu  kiedy Demonius miał wziąść udział w swojej pierwszej walce jego klan został zaatakowany przez Minotaury. Jako jedyny z swojego klanu przetrwał lecz nie mógł pozostać w jaskiniach swojego klanu i musiał wyjść. Po tych wydarzeniach zaczął się szkolić w tajnikach walki innych ras. Pracował jako najemnik i skrytobójcą z czasem nauczył się magi w podziemnej bibliotece podczas wykonywania zlecenia od pewnego szlachcica. Podczas swych wędrówek spotykał wielu Przemienionych którzy opowiadali mu o Demologi i postanowił się jej nauczyć co skończyło się przez jego nieuwagę przemianą w jednego z nich. W pierwszych dniach nieczuł żadnej zmiany zorientował się dopiero po rozmowie z magiem który zlecił mu nowe zadanie. I tak oto stał się Przemienionym z wyglądem Mrocznego Elfa. Demonius podczas jednej z wypraw na polowanie podczas jednej z swoich wypraw do otchłani spodkał wężowego psa którego nakarmił i się nim opiekował. Przez wiele lat wykonywał zadania dla wszelkich ras lecz jeden ród szlachecki traktował go i Sili jak śmiecia i po wykonaniu zadania wybił w pień cały ród i wszystkich którzy im służyli z ich pałacu zostały tylko mury, proch i lodowe bryły.
Podczas gdy Demonius przebywa w piekle to przez większość czasu towarzyszą mu Diabły od czasu gdy zmusił część z nich do posłuszeństwa. Przez pierwsze 10 lat trzymał je w Alarani jako swój odział podczas tego czasu często otrzymywał zadania typu żeby coś spustoszyć, rozbić wrogą armię itp.

Towarzysz

Imię:Sili
Gatunek:Wężowy Pies
Płeć:Samica
Wiek:200 lat

Sili posiada zdolność zmienokszrałtną pozwalającą przyjąć wygląd humanoidalny z całkowicie bladą skórą i śnieżno białymi włosami oraz szpiczastymi uszami oraz z wężowymi łuskami także w białym kolorze jej oczy mają kolor czerwony Sili także posiada ogon wyglądający jak gadzi. Sili została towarzyszem Demoniusa gdy on jej dał jeść i pomógł się wykurować z ran. Początkowo Demonius nie wiedział że Sili potrafi przemienić się w ludzką formę dowiedział się topierog podczas pewnego pobytu w karczmie kiedy Sili zmieniła swoją formę na ludzką gdy Demonius spał, gdy on się obudził na początku się zdziwił ale potem zobaczył jak wraca do swojej normalnej formy i zaczeła go lizać po twarzy. Sili ma bardzo mocne dziąsła i kły dzięki czemu potrafi przegryź niemal wszystko w tym smocze łuski. Sili w swojej humanoidalnej formie potrafi tworzyć lodowe wiązki. Sili nigdy nie chce odstąpić Demoniusa nawet na krok, pragnie być przy nim przez cały czas. Gdy z kimś rozmawia to Sili przyjmuje tą samą podstawę przyjazną lub wrogą. Gdy Demonius z kimś flirtuje to mu w tym nie przeszkadza i tylko patrzy zaciekawiona, mimo swojego zachowania w tej sytuacji daży Demoniusa wielką sympatią, a wręcz miłością. 
  • Najnowsze posty napisane przez: Demonius
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Data