Profil użytkownika Chors

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Chors von Valladyn
Rasa: Wilkołak
Wiek: 25


Aura

Słabo widoczna, ale przyjemnie błyszcząca aura o niewyróżniającej się, delikatnej, topazowej poświacie oplata wilkołaka twardymi, żelaznymi linami, giętkimi lecz ostrymi nićmi barachitu i na wpół gładkimi pasmami cyny, wyraźnie definiując siłę każdej z jego skłonności. Towarzyszy temu zapach wilgotnej ziemi, a chwilami i przemoczonej sierści. Jeśli chodzi o wrażenia smakowe to gorycz przeplata się tu z ostrością, a aura przykleja się do podniebienia.


Wygląd

Postać dość wysokiej postury. Ma około 1,90 metra wzrostu, krótkie ciemne włosy, jasny kolor skóry. Ma odpychający zapach, ale stara się maskować go na wszystkie możliwe sposoby. Jest trochę umięśniony. Może tego nie widać po nim ale u niego przeważa siła fizyczna nad psychiczną. Oczy są koloru morskiego. Uszy nie są odstające, ale nie przylegają idealnie do głowy. Ma wąsy i czasem lekki, trzydniowy zarost brody. Jest wysportowany, widać to po jego wyglądzie.


Charakter

Postać ma naturę buntownika. Nie lubi, gdy ktoś dyktuje mu warunki. Chce mieć zawsze kontrolę nad sytuacją. Nie przepada za złymi istotami. Mimo iż tego po nim nie widać, bardzo odczuwa, gdy ktoś rani jego uczucia. Wtedy bardzo się denerwuje i staje niebezpieczny dla otoczenia. Lepiej nie być wtedy w pobliżu.
Czasem wbrew sobie pomoże jakiejś osobie. Na początku jest mało rozmowny, ale jak lepiej się go pozna, to prawdziwy z niego gaduła. Jeśli z kimś odczuje więź przyjaźni to może nawet wszystko poświęcić dla przyjaciela.
Kieruje się trzema zasadami w życiu, które zapewniają mu przeżycie: nie dać się zabić, mieć co jeść, przetrwać.

Atrybuty

Krzepa:Silny, Wytrwały, Odporny,
Zwinność:Zręczny, Bardzo szybki, Niedokładny,
Percepcja:Wszechsłyszący, Niezwykle czuły nos, Wyostrzony smak, B. wyostrzobe czucie, Słaby zm.mag.,
Umysł:Pojętny, Ineligentny,
Prezencja:Godny,

Cechy specjalne

Cechy rasowe [Z]cehy przypisane do tej rasy przemina (W hybrydę postać może zamieć się o każdej porze dnia, kontrolując to. Natomiast w nocy, zwłaszcza w czasie pełni, zmienia się w wilkołaka.) , wzrok9 widzenie w ciemności), słuch (bardzo czuły słuch), regeneracja ( szybkie gojenie się ran).
Szybkie poruszanie [Z]Potrafi poruszać się szybciej niż jego przeciwnicy.
Siła [Z]Ma niesamowitą siłę.

Umiejętności

Pływanie [O] Nauczył sie tego jeszcze jako dziecko.
Polowanie [M] Tylko w postaci wilkolaka lub hybrydy.
Tropienie [W] Typowa cecha dla wilkołaków.
Szulerstwo [W] Przydaje się w interesach.
Przetrwanie [W] Trzeba sobie radzić jakos w życiu.
Skrytobójstwo [M] Wilkołaki są mistrzami skrytobójstwa.
Skradanie się [W] Nawet dobrze mu to wychodzi.
Aktorstwo [O] Nauczony od bardów.
Zielarstwo [W] Jeśli chce się mordować rzeba umieć zatruwać.
Robienie naczyń glinianych [P] Nie wie skąd, ale zna podstawy.
Znanie języka wilków i psów [W] Jako wilkołak zna język psów i wilków.
Język wężów [W] Nauczony przez swojego towarzysza węża Granata.
Gotowanie [O] Musi się jakoś żywić.

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Sztylety do rzucania [ZAK]Sztylety, które prawie nigdy nie chybią (mogą nie trafić w niektóre istoty magiczne, np. w wszelkiego rodzaju duchy).
Metalowe pazury [ZAC]To płynny metal, który z niewyjaśnionych powodów wtopił mus sie w ręce. Poajwia się teraz w postaci pazurów. Pazury kóre na jego rozkaz wyuwają się z jego palców jak jest w postaci człowieka i złap kiedy jest w postaci wilka lub hybrydy.
Pierścień [ART]Maskuje zapach wilkołaka.
Włosy chorsa [ZAC]Chors po wyrwaniu sobie jednego włosa chwyta go i każe mu przemienić się w taką broń jaką chce. Polecenia działają tylko na jego głos.

Towarzysz

Granat
Jest to wąż, który ma pół metra długości. Koloru granatowego skąd zawdzięcza swoją nazwę. Ma na imię Granat. Jest to zaskroniec, ale w przeciwieństwie do swoich pobratymców jest jadowity. Potrafi poruszać się bardzo szybko mimo iż jest wężem. Nie gryzie swojego właściciela, ale może ugryźć na jego rozkaz dowolną istotę. Jak jest na ręce swojego towarzysza to stapia mu się ze skórą i zamienia się w tatuaż. Chors znalazł go w swoim domu na strychu. Wąż miał dosyć przebywania w tym samym miejscu więc zgodził się podróżować z Chorsem.

Historia

Chors, jako młody człowiek, uwielbiał łowy wraz z ojcem. Jednak pewnego dnia oddalił się za bardzo od swojego opiekuna, podążając za zdobyczą. Przez wiele dni musiał żyć w warunkach leśnych, w szałasie i z dzidą, jedyną namiastką broni. Widział wiele leśnych potyczek bandytów i karawan. Często też zbierał resztki pożywienia i materiałów z takich pobojowisk. Pewnego dnia znalazł na takiej polanie dziwny pierścień. Nie wiedział do czego on służy, lecz zachował go sobie na pamiątkę.

Chors nie potrafił odnaleźć drogi powrotnej do domu, więc starał się nie wychylać. Pewnej nocy usłyszał szmery. Natychmiast wstał i chwycił swoją 'broń'. Jednak nie pamięta co się później stało, prawdopodobnie został zaatakowany przez wilkołaka. Jeszcze zanim wstało słońce obudził go ponownie czyjś głos. Był to pewien stary mężczyzna o wyglądzie 40-latka. Ten opatrzył jego rany i zaczął szkolić w samoobronie. Chorsowi szło coraz lepiej. Wtedy też odkrył swoje umiejętności - stał się wilkołakiem.
Chors na początku przyjął tą wieść bardzo negatywnie, wręcz z myślami samobójczymi, lecz jego nauczyciel pomógł mu przebrnąć przez ten trudny okres.

Wiele lat później trener Chorsa był u schyłku swojego życia. Na łożu śmierci wyjawił mu pewien sekret: to on był tym wilkiem, który go zaatakował. Chors nie dowiedział się nigdy o przyczynę, ponieważ jego nauczyciel zmarł ze starości.

Od tamtej pory wszystkie zmysły bohatera wyostrzyły się, znalazł on drogę do najbliższego miasta, które okazało nazywać się Valladon.

Dane gracza: Chors

Nazwa użytkownika:
Chors
Ranga:
Szukający Snów
Inne Postacie:
Chors, Lentir,
Martwe postacie:
Płeć:
Mężczyzna
Status:
OFFLINE
Wiek:
23
Zawód:
Obecnie nie pracuje bo nie mogę.
Zainteresowania:
Czytanie książek szczególnie fantastycznych, pływanie, jazda na nartach, jazda na rowerze, gra w RPG i pbf.
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
GG:
33219318
Grupy:
Dołączył(a):
Pt lut 18, 2011 7:15 pm
Ostatnia wizyta:
Śr sty 25, 2017 6:31 pm
Liczba postów:
157 | Znajdź posty użytkownika
(0.19% wszystkich postów / 0.05 posty dziennie)
Ostatni post:
Ponownie w domu/gość w dom
Wt cze 14, 2016 6:39 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Fargoth
(Posty: 45 / 28.66% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Ulice Miasta]Przechadzka
(Posty: 23 / 14.65% postów użytkownika)
cron