Profil użytkownika SildridBrak Awatara
[Ta karta nie została jeszcze zaakceptowana]

Ogólne

Potęga:
Imię: Sildrid Hagencrone
Rasa: Człowiek
Wiek: 33


AuraWygląd

Sildrid to dobrze zbudowana kobietą z północy. Umięśniona, z długimi nogami, obfitymi piersiami i nieprzeciętną biała cerą, te cechy czynią ją atrakcyjną kobietą, jednak ubiór jak i styl poruszania się, niszczy ten efekt. Jej długie, proste, szare włosy zwykle wiązane są w kucyk, żeby nie
przeszkadzały w trakcie walki, a na głowę zakłada hełm z lodowymi rogami. Dość twarda twarz ma ostre, ale i zarazem delikatne rysy. Największą uwagę przykuwają jej oczy. Duże, niebieskie niczym ocean, zawsze patrzące z dystansem i nutą podejrzliwości. Nie raz były ostatnia rzeczą, którą mogli zobaczyć jej wrogowie przed śmiercią. Porusza się w swojej stalowej zbroi, wewnątrz obitą skórą i futrem, co zapewnia jej dobrą ochronę przed zimnem. Sildrid porusza się twardo i zdecydowanie, a jej postura, sprawia wrażenie, że zdaje się o wiele cięższa niż jest w rzeczywistości.


Charakter

Sildrid jest impulsywną i twardą kobietą, która nie lubi się powtarzać kilka razy. Nienawidzi kiedy ktoś ją ignoruje i nie boi się wdawać w bójki. Kobieta nie ocenia nikogo po wyglądzie i pozorach, zna wiele przykładów, kiedy to osoba wcale nie wykazująca się niczym nadzwyczajnym, dokonywała rzeczy, o których by nie pomyślała, by ta osoba je potrafiła, w końcu... sama należy do takich przypadków. Jej wypowiedzi często opierają się na sarkazmie i na dogadywaniu osobom, których nie lubi z przeróżnych powodów. A jej akcent jest zauważalnie o wiele cięższy, od reszty mieszkańców Alaranii. Jako że została wychowana przez krasnoludów, jest wulgarna, czasami nieokrzesana i lubi uczestniczyć w próbach sił. Nigdy nie udawała przyjaźni i nie starała się zachowywać pozorów uprzejmości, wobec osób nie zasługujących na to. Jest chłodna w obyciu, władcza i rzadko zmienia swoje zdanie. Na jej zaufanie i szacunek trzeba sobie zasłużyć, co nie sprzyja jej w dobieraniu sojuszników.

Atrybuty

Krzepa:Stalowe mięśnie, Wytrwały, Wytrzymały,
Zwinność:Zręczny, Powolny, Dokładny,
Percepcja:Dobry wzrok, Dobry słuch, Kiepski węch, Wyostrzony smak, Przytępione czucie, Słaby zm.mag.,
Umysł:Pojętny, Ineligentny, Silna wola,
Prezencja:Ładny, Barbarzyński, Władczy,

Cechy specjalne

Zwiększona odporność na chłód [Z]
Niesamowita siła [Z]
Podatna na wyzwania [W]Zazwyczaj podejmuje się każdego wyzwania, które zostaje jej rzucone.

Umiejętności

Jeździectwo [O]
Polowanie [W]
Przetrwanie [W]
Tropienie [W]
Gotowanie [P]
Władanie bronią ( Cep bojowy ) [M]
Uniki [W]
Taniec [O]

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Cep bojowy z kryształem [ART]Tylko Sildrid może w pełni władać tą bronią i jest dla niej ciężarem, porównywalnym do cegły zawieszonej na żelaznym łańcuchu. Z wyglądu jest to sama, przedłużona rękojeść, jednak za pomocą swojej woli, potrafi sprawić, że pojawia się masywny łańcuch, zakończony ogromnym kryształem. Swoją broń nosi poziomo za plecami, nad pośladkami.

Towarzysz


Historia

Dane gracza: Sildrid

Nazwa użytkownika:
Sildrid
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
Ranga:
Zbłąkana Dusza
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
N kwi 14, 2019 8:00 pm
Ostatnia wizyta:
N kwi 14, 2019 8:10 pm
Liczba postów:
0 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
cron