Profil użytkownika Mimiki

Avatar użytkownika
[Ta karta nie została jeszcze zaakceptowana]

Ogólne

Potęga:
Imię: Mimiki Milirith
Rasa: Smoczyca
Wiek: 121


AuraWygląd

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
Studia! :( Póki co, tak sobie skrobię. Tak o i bez celu.
Rozpiszę się, gdy w końcu będę miała czas! Soon™
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━


         Chrup!

         Wielkie piwne oczy świdrują twoją sylwetkę, po bladym, lśniącym wilgocią podbródku leniwie spływa strużka śliny i soków na wpół przegryzionego jabłka, ledwo trzymającego się w całości po wstępnym ataku. Drobna, smukła dziewczyna zastyga zatopiona w zarumieniony owoc, pozwalając kilku lepkim kropelkom zsunąć się na kruczoczarną suknię i zmierzwiony, pokrętnie spleciony warkocz półkolem spływający na piersi. Siedzi okrakiem na polnym ogrodzeniu, z jednym kolanem otulonym cienką tkaniną podciągniętym pod brodę, i z nieskrywaną ciekawością łypie w twoim kierunku.
         Patrzy. Prosto, daleko, w głębię. Na początku czarne, rozbiegane, nienaturalnie poszerzone źrenice mijają się z twoimi oczyma, łapią tuziny punktów chaotycznie, nieskładnie porozrzucanych wokół twojego ciała, jak gdyby na jakiejś niewidzialnej płaszczyźnie tuż za twoimi plecami działy się cuda znacznie bardziej warte uwagi samotnej podróżniczki od twojej skromnej osoby. Dopiero potem piwne oczęta, nasycone i usatysfakcjonowane niewidzialnymi malunkami, zgodziły się ustać na ułamek sekundy i spotkać twoje spojrzenie.

         Chrup!

         Soczysty, zarumieniony owoc ustąpił pod rzędem perliście białych ząbków, wypuszczając kolejną falę słodyczy. Słodycz spłynęła po drobnych wargach, zakręciła mały zawijas na upstrzonym podbródku i posłusznie, zgodnie z prawami wszechświata, oderwała się w dół, wsiąkając w ubrudzony jedwab.
         Dziewczyna wolno przeżuła kęs, głośno, ostentacyjnie chrupiąc i kontemplując twój wygląd z każdym uderzeniem. Wydawałoby się, że nagle wstanie, odrzuci jabłko, wskaże na ciebie lepką dłonią i powie: “Proszę Pana, ta kurtka w zeszłym roku wyszła z mody!” albo “Mam nadzieję, że w twoich stronach nie wszyscy noszą takie kiepskie kołnierze.” Ale nie powiedziała. Nie rzuciła jabłka. Nawet nie wstała.
         Wpatrywała się. Patrzyła. Ale nie w dal. Jej wzrok podskoczył o centymetr wyżej i wlepił się w twoje oczy, z iskierką wyzwania (…)


Charakter

Atrybuty

Krzepa:Niezbyt silny, Odporny,
Zwinność:Zręczny, Szybki, Dokładny,
Percepcja:Czuły słuch, Wyostrzony węch, Wyostrzony smak, Wyczulony na magię,
Umysł:Pojętny, Ineligentny,
Prezencja:Piękny, Nieokrzesany, Przekonywujący,

Cechy specjalne

Zabawa w smoka [M]Nie każda dziewczyna chciałaby przytyć o kilkaset kilogramów w pięć sekund, lecz akurat dla ciebie Mi mogłaby zrobić wyjątek! Choć czas przytłumiłby każdy talent niepielęgnowany przez tyle lat, Mimiki wciąż czuje w sobie smoczy rdzeń - żywy, tętniący, czyhający nawet na najbledszy sygnał, że już czas.
Smoczy smakosz [W]Daj, daj, daj! Mimi lubuje się - ha, rozkoszuje! - w ludzkich smakołykach, tych wyszukanych, jak i tych prostych i codziennych. O ile zażeranie się kuchennymi delikatesami sprawia jej smoczemu podniebieniu wiele radości, niekiedy kulinarne pożądanie połączone z gorącym temperamentem jest silniejsze od zdrowego rozsądku...
Smocza odporność [D]Ludzkie przypadłości, przynajmniej w większości, nie imają się pół-magicznego ciała Mi. Wszelkie trucizny kończą się co najwyżej na nieprzyjemnym mrowieniu w podbrzuszu, przeziębienia na prychaniu jaskrawymi ognikami, a co bardziej widowiskowe pozostałości po sztylecie wsuniętym w żebra zasklepiają się do następnego wieczora. Oh, i smoczyce się nie starzeją - przynajmniej nie według ludzkich standardów.
Gorąca dziewczyna [D]Mi i ogień są ze sobą w całkiem dobrych stosunkach, a zażyczenie sobie posłuszeństwa żywiołu na kilka chwil nie jest dla smoczycy żadnym wysiłkiem. Być może nie zawsze wszystko jest pod kontrolą, ale... kogo by to obchodziło?

Umiejętności

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Moce
Ognia [N]
Ognia [A]Smocze dziedzictwo przetrwało próbę czasu - nawet po latach spędzonych pod postacią człowieka, wieź Mi z żywiołem ognia nie osłabła ani o jotę... No, może trochę. Troszeczkę. Akurat tyle, by podpalać płaszcze przechodniów pstrokatymi iskierkami. Bądź ich domy burzami ognia. Ale Mi z pewnością by tego nie zrobiła, prawda?
Chaosu [N]Nieokrzesana natura Mi i wzburzone, wrzące energią emocje często znajdują ujście w magii. O ile mdłe pasemka magicznej mocy wyślizgujące się z jej myśli (jeszcze) nigdy nie wywróciły niczyich wnętrzności do góry nogami, wyglądają akurat w sam raz by zmierzwić ci włosy i poplątać sznurówki.
Chaosu [N]

Magiczne przedmioty

Towarzysz


Historia

Dane gracza: Mimiki

Nazwa użytkownika:
Mimiki
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Martwe postacie:
Płeć:
Kobieta
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Wt wrz 25, 2018 3:45 pm
Ostatnia wizyta:
Pn lis 12, 2018 11:00 pm
Liczba postów:
0 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
cron