Profil użytkownika Vera

Avatar użytkownika
[Ta karta nie została jeszcze zaakceptowana]

Ogólne

Potęga:
Imię: Vera Claire Minova
Rasa: Elf górski
Wiek: 30 lat


AuraWyglądCharakter

Vera urodziła się na jesień i pozostała jesienną dziewczyną. Jest łagodna i pełna ciepła niczym popołudniowe słońce, choć zdarzają jej się chwile melancholii, przywodzące na myśl pierwsze ukłucia zimowego chłodu. Ma spokojny charakter osoby, która mimo swojego talentu nie uważa się za lepszą od innych. Stara się unikać kłopotów, nie widząc sensu w rozwiązaniach siłowych i kłótniach. Dużą część swojego czasu poświęcała młodszej siostrze, przez co stała się opiekuńcza i cierpliwa.
Vera jest znana w świecie muzycznym jako Claire Minova, genialna elficka skrzypaczka, na której koncerty zjeżdżają ludzie z całego świata. Ona sama nigdy nie czuła potrzeby opuszczania rodzinnego miasta. Dziewczyna jest domatorem, bardzo ceni sobie spokojne wieczory przy kominku, grzebanie w ogrodzie czy posiedzenia w herbaciarni przyjaciółki. Jej dom znajduje się nad jeziorem, gdzie spędza wiele czasu, wpatrując się w błękitną taflę i czytając książki.

Atrybuty

Krzepa:Słaby, Niezbyt wytrwały, Delikatny,
Zwinność:Bardzo zręczny, Precyzyjny,
Percepcja:Czuły słuch, Wyostrzone czucie, Wyostrzony zm.mag,
Umysł:Bystry, Ineligentny,
Prezencja:Piękny,

Cechy specjalne

Słuch doskonały [D]
Alergia na czosnek [W]

Umiejętności

Gra na skrzypcach [M]
Parzenie herbaty [W]
Czytanie nut [M]
Multiinstrumentalizm [W]
Śpiew [O]
Rysunek [P]
Czytanie i pisanie [O]
Jazda konna [P]
Szycie [P]
Origami [P]
Gotowanie [O]
Cukiernictwo [W]
Ogrodnictwo [P]
Kompozytorstwo [M]

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Skrzypce Aruvioli [ZAC]Skrzypce które posiada Claire zostały wykonane przez Antonio Aruviolę, najsłynniejszego twórcę instrumentów w całej Alaranii. Skonstruował on wiele dzieł sztuki, lecz tylko jeden raz udało mu się stworzyć coś tak bliskiego doskonałości. Swoje dzieło nazwał Divina, od zamorskiego określenia boskości. Niektórzy mówią, że nazwa jak i same skrzypce obrażają bogów i powinny zostać zniszczone. Nikt, kto je choć raz usłyszał nie mógł jednak odmówić im najsłodszego i najbardziej przejmującego dźwięku, idealnego zarówno do odtwarzania wzniosłych pieśni religijnych jak i skocznych, karczemnych przyśpiewek. Pudło skrzypiec wykonane jest z klonu który ma szlachetny, czerwonawy kolor, natomiast podstrunnica z hebanu. Z wierzchu pokrywają je granatowo-fioletowe wzory przywodzące na myśl galaktykę obsypaną gwiazdami. Poruszają się delikatnie w ciągłym tańcu, tak jakby nieustająca muzyka wszechświata przepływała przez nieruchomy instrument. Szyjka jest dumna i smukle wygięta, a struny srebrne i cieniutkie. Wydawałoby się że tak delikatne wykonanie doprowadzi do rychłej katastrofy, jednak przedmiot został magicznie zaklęty tak, by był odporny na urazy. Dzięki temu Divinie blisko jest do boskości - jest niemalże niezniszczalna, a swoim brzmieniem kruszy nawet najbardziej zatwardziałe serca. Dźwięki skrzypiec to jednak za mało, by dać wspaniały koncert. Początkowo w rękach wielu ludzi, w końcu trafiły do rodziny Minova, gdzie zostały przekazane starszej siostrze, wykazującej duże zainteresowanie muzyką. Claire zakochała się w nich gdy tylko położyła na nich ręce, a jej talent połączony z cudownym brzmieniem skrzypiec obdarował mieszkańców Alaranii najpiękniejszymi koncertami skrzypcowymi na świecie.

Towarzysz


Historia

Dane gracza: Vera

Nazwa użytkownika:
Vera
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Inne Postacie:
Vestra, Hashira, Yva, Fobos, Mel, Bjornolf, Deidre, Sapphire, Nick,
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Pt wrz 14, 2018 2:46 pm
Ostatnia wizyta:
So wrz 15, 2018 7:21 pm
Liczba postów:
1 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.12 posty dziennie)
Ostatni post:
"Przekroczmy Granicę" Poznań 2018... i HALLOWEEN!
Pt wrz 21, 2018 7:43 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Góra Przeznaczenia
(Posty: 1 / 100.00% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
"Przekroczmy Granicę" Poznań 2018... i HALLOWEEN!
(Posty: 1 / 100.00% postów użytkownika)
cron