Profil użytkownika Tyberiusz

Avatar użytkownika
[Ta karta nie została jeszcze zaakceptowana]

Ogólne

Potęga:
Imię: Tyberiusz Gryffin
Rasa: Człowiek
Wiek: 37


AuraWygląd

Tyberiusz to barczysty mężczyzna o jasnej karnacji mierzący około sześć i pół stopy oraz wyprostowanej postawie ciała. Głowę pokrywają mu gęste, czarnobrunatne włosy, które są gdzieniegdzie poprzebijane srebrnymi pasemkami. Posiada schludnie przystrzyżoną brodę nad którą znajduję się stosunkowo duży nos, który wydaje się złamany przynajmniej kilka razy. Usta są szerokie i nieskore do uśmiechu. Cała twarz okraszona jest zmarszczkami. Krzaczaste brwi tworzą idealne łuki nad głęboko osadzonymi oczami których tęczówki mają szarą barwę. Wzrok Tyberiusza zawsze sprawia wrażenie oceniającego...


Charakter

Tyberiusz jest niezłomnym mężczyzną według którego dyscyplina powinna być jedną z najważniejszych cech każdej rozumnej istoty.
Liczą się dla niego tylko i wyłącznie obecne umiejętności i przekonania danej istoty. Nie baczy na pochodzenie, majątek,kolor skóry czy spiczastość uszu. Nie czci żadnych bogów i uważa, że nie jest im nic winien.
Uważa się za patriotę dlatego świadomość tego, że powrót do ojczyzny skończyłby się dla niego egzekucją napełnia go smutkiem, a każda wieść o rosnącej potędze Ekradonu napawa go dumą.

Atrybuty

Krzepa:Raczej silny, Wytrwały, Wytrzymały,
Zwinność:Zręczny, Szybki,
Percepcja:Słaby słuch, Pozbawiony zm.mag.,
Umysł:Pojętny, Ineligentny, B. silna wola,
Prezencja:Charyzmatyczny,

Cechy specjalne

Opanowanie [Z]Dzięki ciężkiemu szkoleniu oraz uczestniczeniu w wielu bitwach i potyczkach Tyberiusz wykształcił niesamowitą odporność na stres.

Umiejętności

Jeździectwo [W]
Polowanie [O]
Wspinaczka [W]
Władanie bronią [M]
Taktyka [M]
Strategia [W]
Uniki [W]
Łucznictwo [O]
Pływanie [P]
Prawo [P]
Przetrwanie [O]
Tropienie [O]

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Towarzysz

Joy
Jasnogniada klacz dla której chaos bitwy nie jest niczym strasznym.

Historia

Tyberiusz Gryffin przyszedł na świat trzydzieści siedem lat temu. Dokładnie to w kamienicy znajdującej się wewnątrz murów państwa- miasta Ekradonu. Spłodził go zamożny kupiec handlujący ceramiką zwany Dariusem. Matką była kobieta o imieniu Hannah, która zmarła przy porodzie.
W wieku trzynastu lat stracił także ojca jak i wszystkich mu bliskich w wyniku epidemii grypy. Wylądował wtedy na ulicy, by po roku trafić do koszar. Doświadczenie ulicznego życia jak i wychowanie w patriotycznym duchu pozwoliły mu znieść wszelkie trudy wojskowego szkolenia, aby w wieku siedemnastu lat trafić do II pułku piechoty Ekradonu. Od tego momentu uczestniczył w licznych potyczkach z Maurią i Ostatnim Bastionem, gdzie wielokrotnie wykazał się charyzmą, hartem ducha jak i ciała, a dzięki swojej błyskotliwości oraz determinacji szybko wspinał się po szczeblach wojskowej hierarchii. Z czasem jego słuch ulegał przytępieniu z powodu niewyobrażalnego hałasu towarzyszącego każdej bitwie. Mając 27 Tyberiusz dowodził ze swego ulubionego wierzchowca tysiącem zbrojnych w bitwie o Smoczą Przełęcz. Widząc, że starcie przeradza się w rzeź jego podwładnych zarządził odwrót mimo rozkazów zwierzchników, by utrzymać przełęcz za wszelką cenę. Dowództwo wściekłe z powodu utracenia posterunku na przełęczy, ale i prestiżu, bez zwołania sądu wojskowego skazało go na karę śmierci przez ścięcie. Jednak Tyberiusz dzięki pomocy wiernej grupy żołnierzy ze swojego batalionu zdołał uciec w przededniu egzekucji. Skierował się na południe mając tylko proste odzienie, manierkę wody, długi miecz oraz klacz- Joy. Z powodu, iż nie potrafił niczego innego wykonywać tak dobrze jak wojennego rzemiosła oraz także niemożności powrotu do ojczyzny rozpoczął karierę najemnika...

Dane gracza: Tyberiusz

Nazwa użytkownika:
Tyberiusz
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Martwe postacie:
Płeć:
Mężczyzna
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
N maja 13, 2018 12:56 pm
Ostatnia wizyta:
Wt maja 15, 2018 8:32 pm
Liczba postów:
0 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
cron