Profil użytkownika Ravaan

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Ravaan Eldarian
Rasa: Mroczny Elf
Wiek: 300


Aura

Wpadnij w ramiona głębokiej goryczy! Posyp liczne rany solą i wtul się we wrogą, chłodną aurę. Nie zatrważa ona siłą, lecz grozi charakterem - turmalinowa poświata błyska ostrzegawczo w mroku i wymownej, przepełnionej nienawiścią ciszy. Wokół czuć zapach podziemi - naturalnych jaskiń, w które wchodzisz głębiej i głębiej. Zimno staje się dokuczliwe, ale nie nieznośne. Po prostu jest. Musi być. Tak jak ciągnące się uparcie złoża żelaza wypierające pokłady platyny. Długie ściany korytarzy zaskoczą Cię swoją twardością, lecz jeszcze bardziej tym, jak wyginają się w fantazyjne formy tworzące zwodniczy labirynt. Ich sucha powierzchnia jest miejscami chropowata, gdzie indziej gładka - kieruj się ostrymi wzorami nań wyrytymi, a może trafisz do wyjścia.


Wygląd

Wysoka, mierząca sto osiemdziesiąt centymetrów Ravaan, zwyczajowo przerastała swoich rówieśników, zaś w Alaranii prawie dorównuje wzrostem mężczyznom. Smukła twarz z płaskim podbródkiem, uwydatnionymi ustami i wysoko osadzonymi kośćmi policzkowymi przypomina bardziej ojca niż matkę. Czerwone jak wino oczy, idealnie komponują się z białymi jak mleko włosami. Odziedziczyła je po ojcu. Jej wzrok jest zimny, można nawet ująć, że złowrogi.

Przemieszcza się w częściowym pancerzu i skórze. Jej tors, ramiona zakrywa pancerz. Pod nim, czerwone sukno z fantazyjnymi wzorami zakrywa lewą rękę a prawą pozostawia odkrytą. Materiał sięga jej kostek, tworząc pozorowaną suknię, jednakże bardzo wygodną. Talię jak i brzuch chroni skórzany pas, zaciśnięty wieloma sprzączkami. Do niego, z tyłu, jest przypięty miecz. Wysokie kozaki i ćwieki zapewniają dodatkową protekcję jej długich nóg. Zaś ręce chronią skórzane rękawice z elementami pancerza.

Głos lekko charczący, gdy przemawia można poczuć dziwne mrowienie na karku. Gdy jest rozwścieczona, tonacja głosu zamienia się w syczenie, które mrozi krew w żyłach, co wykorzystuje podczas walki.


Charakter

Arogancka, wredna i pełna złości mroczna elfka jest ostatnią osobą, u której można szukać rozrywki. Surowe wychowanie daje o sobie znać na każdym kroku, od braku manier po niedopuszczalne zachowanie. Jest skłonna do bójek i do pokazywania swojej wyższości. Szanuje tylko tych, którzy ją pokonają w czystej walce bez używania magii. Ci, którzy jej nadużywają są dla Ravaan nędznymi istotami. Uważa, że magia nie powinna istnieć, a wszystko powinno być zbudowane ciężką pracą i ręką, a nie fantazyjnymi sposobami. Jest silnie zdeterminowana w swoich postanowieniach i decyzjach. Rzadko idzie komuś na rękę, zawsze oczekuje zapłaty za wykonaną pracę lub usługę. Nie przywiązuje wagi do pojęcia dobra i zła. Robi co musi i nie miewa wyrzutów sumienia, jeśli zrobiła coś zgodnie z swoimi przekonaniami.

Atrybuty

Krzepa:Silny, Wytrwały, Odporny,
Zwinność:Zręczny, Błyskawiczny, Precyzyjny,
Percepcja:Czuły słuch, Kiepski węch, Szczątkowy smak, Przytępione czucie, Nieznaczny zm.mag.,
Umysł:Silna wola,
Prezencja:Nieokrzesany, Władczy,

Cechy specjalne

Wrażliwość na jaskrawe światło. [W]
Widzenie w ciemności [Z]

Umiejętności

Jeździectwo [P]
Otwieranie zamków [W]
Pływanie [O]
Polowanie [P]
Przetrwanie [O]
Skradanie się [W]
Tropienie [O]
Wspinaczka [O]
Zastawianie pułapek [O]
Anatomia [W]
Władanie bronią: Zakrzywiony miecz [W]
Władanie bronią: Chepesz [W]
Łucznictwo [O]
Taktyka [O]
Uniki [W]

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Towarzysz


Historia

Ravaan urodziła się w Iglicy, w centrum miasta wybudowanego przez jej ojca za dni jego największej świetności. Już zza młodu doznała surowego traktowania swego ojca, który lekceważył ją z powodu braku magicznych uzdolnień. Uznał ją za porażkę. Córa arcymaga czarnoksiężnika, która nie może nawet zapalić słomki. Wstyd i hańba była piętnowana w duszy Ravaan od zawsze, co tylko utwardziło ją w przekonaniu, że nigdy nie zadowoli swego ojca będąc niemagiczną istotą. Będąc ignorowana przez większość życia, nauki pobierała od służby ojca, szczególnie od smoczycy, która pracowała jako osobisty ochroniarz. Będąc zazwyczaj w połowie przemieniona, chroniła ich żelazem i siłą mięśni. To ona wskazała Ravaan drogę wojownika. Drogę wskazującą, że nie trzeba być magiem, by zasłużyć sobie na szacunek jej ojca...

Ravaan trenowała od najmłodszych lat by stać się prawdziwą wojowniczką, córką, z której ojciec byłby w końcu dumny. Jednak nigdy nie zwracał na nią uwagi, jej starania nie były niczym ważnym. Była tylko dzieckiem z drewnianym mieczykiem szukającym posłuchu. Prawdziwszy, to żyła z ojcem tylko ze względu na matkę. Której obiecał, że Ravaan będzie bezpieczna. Gdyby nie to, z pewnością by ja wydziedziczył.

Ravaan pobierając nauki i przeróżnych przejezdnych i przyjaciół nabierała wprawy w walce. Ale nie chciała walczyć z byle jakimi osiłkami. Chciała pokazać ojcu, że magia nie zawsze będzie triumfować. Z biegiem lat zaczęła go nienawidzić za swoją pewność siebie, tą wiarę w potęgę, której nie posiadała. Zaczęła nienawidzić wszystkiego co magiczne, co jest nienaturalne i wyolbrzymione. Jeszcze pokaże światu, że może być na równi z każdym, nawet z swoim ojcem. Gdy wyjawiła swoje ambicje publicznie, została wyśmiana. ''Co możesz zrobić? Nawet nie dasz rady adeptom z tym swoim, scyzorykiem'' słyszała. Ale te słowa, tylko zdeterminowały ją do tego by pokazać ile jest warta. Że może dokonać czegoś, czego ojciec nie mógł. Mogła wyeliminować wszystkich jego wrogów i konkurentów. Innych magów, czarnoksiężników i arcymistrzów. Każdego, kto zagrażał jej ojcu i jego pozycji. A gdy tego dokona, sama zmierzy się z swym ojcem i pokaże mu, co to znaczy być bezsilnym.

Ale potrzebowała czasu i umiejętności. Musiała nauczyć się tego, czego nikt się nie uczył. Musiałą zostać łowczynią magów. Musiała zostać zmorą każdego pyszałkowatego czarodzieja i koszmarem adeptów. Musiała wiedzieć wszystko o magii i jak działać przeciw niej. Postanowiła odszukać osoby, mogące nauczyć ją tego.

Dane gracza: Ravaan

Nazwa użytkownika:
Ravaan
Ranga:
Błądzący na granicy światów
Inne Postacie:
Ravaan, WeKona, Swain, Sarethias, Rhavant, Revan, Raveth, Nihil, Skarliath, Viktor, Krane,
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Cz mar 15, 2018 5:13 pm
Ostatnia wizyta:
Pn cze 04, 2018 8:36 pm
Liczba postów:
14 | Znajdź posty użytkownika
(0.02% wszystkich postów / 0.11 posty dziennie)
Ostatni post:
Czarne serca, czarne płaszcze, czerwone oczy...
Pn maja 21, 2018 1:21 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Mroczne Doliny
(Posty: 12 / 85.71% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
Czarne serca, czarne płaszcze, czerwone oczy...
(Posty: 12 / 85.71% postów użytkownika)
cron