Profil użytkownika Nazzjar

Avatar użytkownika
[Ta karta nie została jeszcze zaakceptowana]

Ogólne

Potęga:
Imię: W legendach wspomniane jest o mnie tylko jedno jego imię i brzmi ono Nazzjar
Rasa: Przemieniony z eugony
Wiek: Liczę sobie 648 lat


AuraWyglądCharakter

Atrybuty

Krzepa:
Zwinność:
Percepcja:
Umysł:
Prezencja:

Cechy specjalne


Umiejętności

Pływanie [P]
Polowanie [P]
Przetrwanie [P]
Sporządzanie trucizn [P]
Krawiectwo [P]
Zielarstwo [P]
Medycyna [P]
Naturianizm [P]
Pismo runiczne [P]
Rytualizm [P]
Łucznictwo [P]
Uniki [P]

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Towarzysz


Historia

Narodziny i rodzina:

- Mgliste Bagna. Mamo, dobrze napisałam?

"Mój drogi pamiętniczku. Jakiś czas temu mama nauczyła mnie pisać i dała mi ciebie, żebym opisywała na twych kartkach to, w jaki sposób spędziłam dzień. Bardzo spodobał mi się ten pomysł, ale wpadłam na jeszcze lepszy. Poprosiłam mamę, by pomogła napisać mi w tobie wszystko! Od samego mojego urodzenia! Właśnie tu ze mną siedzi czekając, aż skończę ten wstęp i przejdę do spraw istotnych. Więc chyba nie ma na co czekać?
Moim tatą był człowiek o imieniu Nyan. Mama mówi, że na początku chciała go zjeść, gdyż bardzo ją denerwował. Ciągle się tu kręcił i wtykał nos w nie swoje sprawy. Szukał czegoś niezwykłego i... błyszczącego? Czemu mama się śmieje? Nie wiem, chyba przejdę dalej. Mamusia mówi też, że nie zjadła go tylko dlatego, że wydawał jej się przystojny, a ona była wtedy bardzo samotna. Jest mi jej teraz szkoda. Kocham ją i nie chcę, by była smutna, wiesz, pamiętniczku? No, ale wracając. Pewnego dnia moja mama postanowiła nastraszyć tatę. Porwała go i związała. Trochę mu pogroziła, ude... udeż... Bład? Mamo, jaki błąd? Oh, już rozumiem. Bo wiesz, pamiętniczku, mama pilnuje mnie, bym napisała wszystko poprawnie. Kontynuując. Moja rodzicielka trochę mu pogroziła, uderzyła go kilka razy, a potem... Ona nie chce powiedzieć, co było potem! I dziwnie zaczerwieniła się na twarzy! Mam nadzieję, że nie jest chora. Właśnie powiedziała mi, że już dosyć napisałam o tacie, ale to nieprawda. Nawet go nie znałam, gdyż został skazany na śmierć przed moim narodzeniem. Chcę napisać o nim coś więcej! Wiesz za co go zabili? Za kontakty z... mamusią. O nie! Moja łza zamoczyła ci kartkę! Chyba jednak już dość o tatusiu.
Chcę ci także powiedzieć, że mam najlepszą matkę na świecie. Opiekuje się mną należycie, by niczego mi nie brakowało. Rozmawiamy także bardzo często i prawie o wszystkim. Ostatnio nawet odpowiedziała mi na pytanie: "skąd się biorą dzieci". To niewiarygodne, że węże potrafią pluć bobasami. Oczywiście nie wszystkie. Tak naprawdę chyba bardzo ciężko spotkać ten gatunek. Moja mama mówi, że miała wielkie szczęście, gdy wychwyciła go wzrokiem w tej wielkiej trawie przy naszej chatce. Chwila... Skoro wypluł mnie wąż, to dlaczego nazywam swojego tatę swoim tatą? Czy to nie ta pełzająca gadzina powinna nim być? Mamo, dlaczego jesteś tak zakłopotana? Nieważne!
Pamiętniczku, ja też bym chciała mieć dzieci. Już teraz! Są takie słodkie! Mamo, boli cię głowa? Czemu łapiesz się za głowę? Pamiętniczku, chyba wymęczyłam mamę zabawą. Bo wiesz, bardzo często się bawimy. Uwielbiam grać razem z nią. Na zabawie mogłabym spędzić całe życie! Już wiem! W przyszłości chcę bawić się wszędzie i z każdym! Zostanę dostawcą rozrywki!
O! Omal zapomniałam o swoich urodzinach. Gdy taty już nie było mama znowu została sama. Nie poddała się jednak. Widzisz jaka jest dzielna? Podobno bardzo boleśnie wychodziłam z jej brzuszka, ale udało się nam. Co prawda urodziłam się w tej samej, starej i rozlatującej się chatce, w której teraz obie mieszkamy, ale chyba nie miejsce narodzin się liczy, prawda? Mamusia mówi, że liczy się serduszko i to, co w nim jest. Mama mówi także, że nie napisałam, w którym miejscu na mapie się znajdujemy. Nie chcę w tobie nic kreślić, pamiętniczku. Wybacz mi, ale muszę dopisać tę informację gdzieś o... tu..."

Dane gracza: Nazzjar

Nazwa użytkownika:
Nazzjar
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Inne Postacie:
Nathanea, Anetheron, Verfnir, Semirian, Ariatte,
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Pn lut 12, 2018 8:22 pm
Ostatnia wizyta:
-
Liczba postów:
0 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
cron