Profil użytkownika Safara

Avatar użytkownika
[Ta karta nie została jeszcze zaakceptowana]

Ogólne

Potęga:
Imię: Safara "Lulu" Crowley
Rasa: Dhampri
Wiek: Wygląda na 25 a liczy sobie aktualnie około 100.


AuraWygląd

Safara tudzież Lulu jest niezaprzeczalnie urodziwą dziewczyną, pomimo swojego młodego wieku. Twarz o delikatnych rysach i niezwykle intrygujących oczach skrytych pod falą długi czarnych rzęs. Jej gęste, kruczoczarne aż do przesady włosy są zazwyczaj naturalnie wyprostowane z grzywką opadającą na prawe oko. Niektórym trudno uwierzyć, że za tak śliczną buźką może kryć się tak paskudna osoba. Nad wyraz Szczupła, nie wyglądająca jednak na wychudzoną jej ciało jest smukłe i gibkie niczym u akrobatki lub gimnastyczki. Dzięki temu porusza się zwinnie i zgrabnie. Nie obdarzona przez matkę naturę dość bogato kobiecymi atutami, takimi jak dużego rozmiaru biust, wyraźne wcięcie w talii i długie nogi. Nie można jej jednak zarzucić że jest przeciwieństwem wcześniejszego opisu, dodać można również jej średni wzrost. Naturalnie jasna karnacja. Ubiór ma dość nietypowy zazwyczaj jest to czarna sukienka z ciemno bordowymi elementami, służący jako ozdoba kapelusz w kolorze sukni wyglądający niczym u klasycznej wiedźmy. do tego wysokie buty kończące się przy połowie uda.


Charakter

Bardzo ciężko określić jaka naprawdę jest. Dziewczyna już z przyzwyczajenia stała się bardzo uważna i ostrożna, przez co zdradzanie jakichkolwiek informacji, które jej dotyczą, przychodzi dziewczynie z niemałym trudem. Zazwyczaj widziana jest raczej w roli pytającego, charakteryzuje ją gadatliwość oraz otwartość na nieznajomych. Nie opowiada o swojej przeszłość, stara się też o niej nie wspominać. Jest niesamowicie dobrą aktorką, umie rozpłakać się na zawołanie, potrafi śmiać się, w chwili gdy jest przerażona, albo potrafi sfabrykować masę innych zachowań. Jest osobą niesamowicie inteligentną i spostrzegawczą co także zostało wymuszone po część przez sytuację w której się znalazła. Jest zdecydowanie typem dominatorki, Gdy ma cel, to stara się go osiągnąć niemalże wszystkimi możliwymi sposobami. Uznaje za to przemocy, agresje oraz intrygi. Jednak nie można przewidzieć. Jaka naprawdę jest i jak zachowa się w danej sytuacji.

Atrybuty

Krzepa:
Zwinność:Zręczny, Dokładny,
Percepcja:Czuły nos, Wyostrzony zm.mag,
Umysł:
Prezencja:Piękny, Godny, Przekonywujący,

Cechy specjalne

Cechy rasowe [S]Zawierają się w tym podpunkcie takie cechy jak Podatność na srebro oraz Pragnienie krwi.
Trzecie oko Lu [M]Dhampirka w stanie jest wniknąć w sny osób [oczywiście tyczy to się tylko tych śpiących]. Następnie zbudować w nich zupełnie nowy obraz w pełni przez siebie kontrolowany. Osoba kontrolowana nie jest w stanie samoistnie wybudzić się ze snu, w tym wypadku potrzebny jest silny czynnik zewnętrzny lub promienie słoneczne.
Róża zmysłów Aish [M]Safara roztacza aurę wpływającą na zmysły innych osób znajdujących się w niewielkiej odległość. Istoty pod wpływem umiejętność, zależnie od nastawienia Safary mogą czuć się spokojniejsze, odważniejsze, pewniejsze siebie i tym podobne. Może o także działać w drugą stronę aby np. wzbudzić w rozmówcy gniew, strach lub smutek. Moc ta sama w sobie nie jest w stanie wpłynąć na zachowanie ludzi a jedynie w delikatny sposób ich do przyjęcia danej postawy. Porównać ją można do głosu z tyłu głowy

Umiejętności

Pływanie [P]
Skrytobójstwo [P]
Sporządzanie trucizn [P]
Alchemia [P]
Pismo runiczne [P]
Aktorstwo [P]
Śpiew [P]
Jeździectwo [P]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Inkantacje
Pustki [N]
Emocji [A]

Magiczne przedmioty

Towarzysz


Historia

Dane gracza: Safara

Nazwa użytkownika:
Safara
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Martwe postacie:
Płeć:
Mężczyzna
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Cz sie 24, 2017 11:44 pm
Ostatnia wizyta:
Pt mar 16, 2018 1:18 am
Liczba postów:
0 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
cron