Profil użytkownika Megdar

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Król Licz Megdar
Rasa: Licz
Wiek: Okolo 500


Aura

Potężna, srebrna aura o bursztynowej poświacie. Wokół niej słychać kakofonię dźwięków i donośne krzyki agonii. Wydziela zapach kadzideł, wysuszonej skóry i kurzu. W dotyku jest miękka ale ostra a w smaku sucha i słona.


Wygląd

Pomarszczone i zmruszałe zwłoki. W pustych oczodołach płoną zielone ogniki wskazujące na to że to ciało jest martwe inaczej. Jego odzienie to resztki zniszconej togi czarodzieja którym był za życia. Złota korona pokryta starożytnymi runami jest lekko przechylona, z podniej spływaja na opuszczone ramiona siwe długie i rzadkie włosy. Postawa ciała jest lekko przygarbiona choć to wcale nie powoduje że jego widok staje się przez to mniej straszny. Z podartych butów wystają zeszkieletowane palce. Ręka która trzyma kostur ma na resztkach palca pierścien którego wygląd wskazuje na to że jest z tego samego zestawu co korona. Na czole Medgara prawie niewidocznie świeci sie znak magiczny oznaczający władzę nad magia śmierci.


Charakter

Od czasu przemiany jest zaślepiony chęcią władzy. Nie znosi nieposłuszeństwa, bezlitosny i kierujący się tylko swoimi racjami. Wciąż dąży do pogłebiania wiedzy. Śmierć bliskiej mu osoby pozostawiła piętno w umyśle Medgara i chęć zemsty, na wszystkich i na wszystkim. Praktycznie można powiedzieć że jest pozbawiony ludzkich uczuć. Obojętny na potrzeby innych, nieczuły na krzywdę, obojętny na śmierć chyba że może ja wykorzystać do stworzenia nowych sługów.

Atrybuty

Krzepa:Słaby, Wytrwały, Delikatny,
Zwinność:Fajtłapa,
Percepcja:Przygłuchawy, Pozbawiony węchu, Pozbawiony smaku, Szczątkowe czucie, Czuły zm.mag,
Umysł:Bystry, Ineligentny, B. silna wola,
Prezencja:Odpychający, Charyzmatyczny,

Cechy specjalne

Wzrok nieumarłego [D]Jego spojrzenie nie jest ograniczone przeszkodami terenowymi. Złatwością dostrzega niewidzialne przedmioty i istoty, dostrzega magię. Widzi świat realny w postaci mglistego obrazu.
Brak potrzeb fizjologicznych [D]
Dostrzeganie życia [D]Dostrzega każdą żywa istotę nawet ukrytą. Jego wzrok blokuje tylko złoto i ołów.

Umiejętności

Poliglota [W]
Odnajdywanie portali [P]
Alchemia [P]
Kreomagowanie [P]
Demonologia [P]
Nekromancja [P]
Wiedza o duchach [P]
Wiedza Tajemna [P]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Inkantacje
Magia Śmierci [AM]
Magia Chaosu [M]

Magiczne przedmioty

Połowa Talizmanu Kolorów [ART]Poszukuje drugiej połowy aby osiągnąć pełną moc Artefaktu który ma dać mu najwyższe umiejętności w Magi Kolorów.
Kostór Magiczny [ZAK]Usprawnia posługiwanie się magią. Stanowi magazym mocy magicznej. Czary rzucane przez właściciela przedmiotu staja sie precyzyjne i mocniejsze. W strukturze Kostura można zaklinać moc magiczna któa w razie potrzeby wspomoże Licza potencjałem magicznym lub pomnoży poważnie moc zaklęć.
Korona Władzy [ZAK]Daje niezwykłą charyzmę

Towarzysz

Niszron
Kościsty wywern. Dokładnie zeszkieletowany wywern. Służy za wierzchowca i posłańca

Historia

Jeden z najzdolniejszych adeptów Zakonu Czarodziejów. Całe swoje życie poświęcił na szkolenie umiejętności w posługiwaniu się magią. Postanowił swoje umiejętności wykorzystać w niesieniu pomocy ludziom zamieszkującym Alaranię. W pewnym momencie swojego życia poznał czarodziejkę Nemirę i podróżował po Alarani od tej pory w jej towarzystwie. Przyjaźń przemieniła się szybko w głęboką miłość. Z czasem pojawiła się ich córka Armintel którą oboje kochali i dokładali starań aby wyuczyć ja sztuki magicznej i wychować na dobrą istotę. Matka uczyła ja miłości do życia a on starał się pogodzić w niej dwie przeciwne moce, Chaos i Prawo. W końcu gdzieś w Górach Dasso Nemira broniła wioski przed lawiną. Jej starania uratowały mieszkańców lecz sama zginęła gdyż zabrało jej czasu lub mocy aby uratować siebie. Medgar został pozbawiony najważniejszej rzeczy w swoim życiu. Śmierć Nemiry wzbudziła w nim rozpacz i gniew, uznał że mieszkańcy wioski są winni śmierci i chciał ich wszystkich unicestwić. Jego córka przeciwstawiła mu się i zapobiegła potwornej masakrze. Medgar nie mogąc się przemóc aby skrzywdzić własną córkę uciekł w mroczne doliny teleportując się. Tam pogłębiwszy swoją wiedzę o nekromancji popełnił rytualne samobójstwo stając się Liczem. Prze lata gromadził wiedzę i moc stając się królem dla stworzonych przez siebie nieumarłych. Swoją nienawiść do ludzi skierował na wszystkie okoliczne stworzenia. Wysyłając stworzoną przez siebie armie wojowników siał śmierć, a zabitych gromadził w kolejnych oddziałach. Nastał czas gdy był potężniejszy niż kiedykolwiek w życiu. Nastał czas realizacji planu. Planu zniszczenia Alaranii.

Dane gracza: Megdar

Nazwa użytkownika:
Megdar
Ranga:
Błądzący po drugiej stronie
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
Wiek:
52
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
GG:
8348894
Grupy:
Dołączył(a):
Śr sty 19, 2011 3:19 pm
Ostatnia wizyta:
Cz mar 03, 2016 11:44 pm
Liczba postów:
69 | Znajdź posty użytkownika
(0.08% wszystkich postów / 0.02 posty dziennie)
Ostatni post:
[Ruiny starego fortu] Siedziba Megdara III
Śr maja 30, 2012 6:01 am
Najaktywniejszy w dziale:
Dolina Umarłych
(Posty: 68 / 98.55% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Ruiny starego fortu] Siedziba Megdara
(Posty: 47 / 68.12% postów użytkownika)
cron