Profil użytkownika Aestar

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Aestar Suores Lharast
Rasa: Pół-diabeł pół-pokusa
Wiek: 143


Aura

Aura jest w kolorze żelaza, roztacza bursztynową poświatę. Wydaje zapach palonych włosów, siarki oraz smoły zmieszany z innym, trudnym do zidentyfikowania. Jest gładka i giętka. W smaku jest ostra, wydaje dziwne, nienaturalne dźwięki i głosy.


Wygląd

Ten wysoki, mierzący sobie bowiem 190 centymetrów wzrostu mężczyzna ma wprost idealną sylwetkę uwarunkowaną nie tylko poprzez rasę, lecz również
ukształtowaną ciągłymi treningami. Jednakże sam wygląd to jeszcze nie wszystko i choć może być on nieco zwodniczy, przywodząc niektórym na myśl jedynie wymuskanego lowelasa o nieskazitelnym, idealnym wręcz pięknie, to tak naprawdę Aestar jest doskonałym szermierzem, który lubi imponować kobietom swoimi umiejętnościami. Nie przeszkadza mu to w posiadaniu świadomości na temat tego, jak jego wygląd działa na większość kobiet, co z resztą skrzętnie wykorzystuje, gdy jest taka możliwość. Jeśli chodzi o rysy twarzy, to są one niewątpliwie męskie, z dość szeroką szczęką, wyraźnie zaznaczonymi kośćmi policzkowymi, prostym nosem i gęstymi brwiami. Włosy sięgające brzucha ma barwy czerni o głębokim, granatowym refleksie z czego kilka kosmyków jest barwy krwistej czerwieni, zaś skóra jest dosyć jasna, kontrastując tym samym z jego ciemnym odzieniem i włosami. Jeśli chodzi o oczy, te te przypominają parę węgielków, gdy znajduje się w \\'ludzkiej skórze\\'. W postaci naturalnej ta hybryda skórę ma czerwoną i gładką, z jego pleców wyrasta para wielkich, nietoperzowych skrzydeł, zaś czarne oczy zdają się płonąć piekielnym ogniem. Nie zabrakło oczywiście typowych dla diabłów czarnych rogów wyrastających z czoła, a przedłużenie kręgosłupa stanowi długi, czerwony ogon.


Charakter

Choć Aes stara się uchodzić przed wszystkimi za spokojnego i opanowanego, to tak naprawdę jest istnym wulkanem emocji, którym zdarza mu się często ulegać. Nie boi się otwarcie ukazywać swej pogardy i braku szacunku dla tych, którzy w jego mniemaniu są słabi i na owy szacunek nie zasługują. Uwielbia współzawodnictwo we wszelakiej formie, nawet, jeśli wie, że może przegrać, a jego dążenie w byciu najlepszym we wszystkim co zainteresuje go na dłużej sprawia, iż często nazywa się go fanatykiem. Niestety, choć jego pasją stać się może niemal wszystko, to gorąca krew i żywiołowy charakter sprawiają, iż Suores szybko się nudzi i traci zainteresowanie pewnymi zajęciami. Do tej pory jedynie umiejętności walki oraz uwodzenie okazały się dla niego na tyle interesujące, by osiągnąć w nich absolutne mistrzostwo. Do tego wszystkiego Aestar jest dumny , czasem nieco niepokornym, a do tego wszystkiego bardzo uparty. Nie stroni od rozrywek, a nade wszystko wielbi sobie przyjemności zmysłowe oraz towarzystwo kobiet, które kusi i mami swoim urokiem, nakłania w sposób subtelny do otwartości, a ta prowadzi prostą drogą pod jego przewodnictwem do uzewnętrznienia swych pierwotnych, perwersyjnych pragnień, które z przyjemnością zaspokaja na równi ze swymi własnymi dewiacjami. Wielką przyjemność czerpie z torturowania słabych oraz sprawiania im bólu, aktów lubieżnych i rozwiązłych oraz tych, które wywołują szybsze bicie serca wraz ze wzmożoną ilością
adrenaliny we krwi.

Atrybuty

Krzepa:Silny, Wytrwały, Odporny,
Zwinność:Bardzo zręczny, Szybki, Precyzyjny,
Percepcja:Dobry wzrok, Dobry słuch, Kiepski węch,
Umysł:Pojętny, Ineligentny, Silna wola,
Prezencja:Olśniewający, Godny, Charyzmatyczny,

Cechy specjalne

Regeneracja [D]Postać bardzo szybko regeneruje swoje rany.
Latanie [D]W naturalnej postaci jest w stanie latać dzięki nietoperzowym skrzydłom
Czytanie w myślach [Z]Potrafi czytać w umysłach innych, jednakże istnieje szansa na przeciwstawienie się tej zdolności, jeśli druga osoba posiada przynajmniej silną wolę.
Sprawność w walce wręcz [Z]Posiada wrodzony talent do walki wręcz.
Oburęczność [Z]Prawa czy lewa ręka - dla postaci nie ma to żadnego znaczenia. Przydaje się podczas pojedynków do zaskoczenia przeciwnika nagłym manewrem przerzucenia broni.
Uwodzenie [Z]Zdobycie kobiecego serca? Jeszcze nigdy nie było tak proste, łatwe i przyjemne jak teraz.
Zdolność przemian [D]Postać potrafi przybrać ludzką postać, by móc skuteczniej uwodzić oraz zwodzić.
Czarna Mowa [Z]Postać umie posługiwać się Czarną Mową.
Odporność psychiczna [Z]Ból, groza, przerażenie, nerwica, panika to pojęcia obce dla postaci posiadającej tą zdolność.

Umiejętności

Jeździectwo [W]
Pływanie [O]
Taniec [P]
Gimnastyka [O]
Szulerstwo [W]
Wspinaczka [P]
Anatomia [O]
Władanie bronią białą (dwie bronie) [M]
Etykieta [W] Nieodzowny element wymagany do uwodzenia i zwodzenia kobiet na przeróżnych balach
Piekielnologia [M]
Władanie bronią białą (miecz) [AM] Zdolność posługiwania się mieczem długim, błędnie zwanym półtoraręcznym oraz zwykłym (jednoręcznym)
Kaligrafia [O] Umiejętność walki mieczem jednoręcznym.
Władanie bronią białą (sztylet) [W]
Uniki [M]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Moce
Domena Zła (Piekielna) [N]Magia specjalizująca się w zadawaniu bólu, sianiu zniszczenia

Magiczne przedmioty

Cierń [ART]Miecz długi - jest znacznie ostrzejszy i bardziej wytrzymały od innych broni dzięki zaklętej w nim mocy. Dzieki temu tnie łatwiej, z dużo większą precyzją, a do tego ciężko jest go uszkodzić nawet podczas próby złamania ciężkim orężem jak dwuręczne topory, młoty, czy broń drzewcowa pokroju halabardy. Ponadto ostrze jest w stanie zranić istoty odporne na działanie broni białej lub też znacząco spowolnić regenerację ran, jeśli przeciwnik posiada takową zdolność.

Towarzysz

Piołun
Kary, gorącokrwisty ogier z charakterystyczną, białą czteroramienną gwiazdą pomiędzy oczyma. Koń silnej budowy, wysoki w kłębie na 185 cm.

Historia

Czy wiesz jak ciężko być hybrydą? Mieszańcem dwojga odmiennych rodziców nienależącym tak naprawdę do żadnego z dwóch światów przez nich reprezentowanych? Nie, oczywiście, że nie. Wszak skąd możesz wiedzieć, jak pojąć co to znaczy być dzieckiem przeciwności, które jakimś dziwnym trafem przyciagając się zaowocowały tworem, którego nie można było zakwalifikować w żaden sposób do żadnego z rodzajów Piekielnych? Powiadają, że takich jak ja jest niewielu. Słyszałem nawet, że jestem jedynym ze swego rodzaju.

Nazywano mnie różnie. Cud. Mieszaniec. Ścierwo. Ciekawostka. Nigdy jednak nie było to stwierdzenie o pozytywnym wydźwięku. Diabły nie akceptowały mnie z uwagi na to, że byłem od nich inteligentniejszy, piękniejszy, a do tego niemal dorównywałem im siłą, choć brak mi było doświadczenia. Pokusy uważały za wcielone piękno, najwspanialszy owoc namiętności, jaki mógł zostać zrodzony z takiego związku, lecz i one mnie odrzuciły z uwagi na zamiłowanie do walki miejscami przechodzące w fanatyzm oraz częstokroć skłonności do brutalnego rozwiązywania problemów, miast przy użyciu wrodzonej urody i daru przekonywania. Wychowując się więc, jak również kształtując własny charakter na pograniczu dwój skrajnie odmiennych kultur prezentowanych przez Diabły i Pokusy, tak naprawdę nigdy nie byłem w pełni ani jednym, ani drugim. Szybko jednak uzmysłowiłem sobie, że w pojedynkę stanowię znacznie większe zagrożenie, niż którekolwiek z nich, albowiem jako hybryda łączyłem najlepsze cechy obu rodzajów Piekielnych. Dlatego też obserwowałem, uczyłem się i knułem. Z każdym dniem i każdym rokiem uczyłem się czegoś nowego. Stopniowo budowałem moją przewagę, a choć wiedziałem, że nigdy nie zaakceptują mnie jako najlepszego z nich wszystkich, wszak zawsze jest ktoś lepszy, to przynajmniej mogłem zasłużyć sobie na ich szacunek. Pięknem, siłą charakteru oraz sztuką uwodzenia byłem w stanie przekonać do siebie każdą diablicę, póki panowałem nad moimi brutalnymi odruchami. Wprawą bitewną oraz umiejętnością walki mieczem, siłą zdobyłem sobie szacunek pośród Diabłów, choć brnięcie w górę \\'drabiny\\' mogło się
skończyć tylko w jeden sposób - śmiercią. I choć zajęło mi to przeszło stulecie, zdobyłem w końcu to, czego chciałem - szacunek i uznanie, a piekło stanęło przede mną otworem tak, jak uda kobiet, gdy zstępowałem pośród śmiertelnych, by zdobywać dusze wyuzdanych, spragnionych uzewnętrznienia swych głęboko skrywanych perwersji kobiet czekających wręcz na moje przybycie. A jakąż przyjemność stanowiła walka o ich \\'serca\\' z mężczyznami, którzy dotąd sądzili, że nie mają godnych siebie konkurentów w tej dziedzinie! Koniec końców, na ostrzu miecza każdy z nich wyglądał tak samo żałośnie.

Dane gracza: Aestar

Nazwa użytkownika:
Aestar
Ranga:
Błądzący po drugiej stronie
Inne Postacie:
Shemhamforash,
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
Wiek:
30
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
GG:
3134020
Grupy:
Dołączył(a):
Pn sty 17, 2011 1:10 pm
Ostatnia wizyta:
Cz sty 28, 2016 12:28 am
Liczba postów:
53 | Znajdź posty użytkownika
(0.07% wszystkich postów / 0.02 posty dziennie)
Ostatni post:
Nie masz z kim pisać? - ZBLOKOWANY I PRZENIESIONY
N sty 24, 2016 6:15 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Księstwo Karnstein
(Posty: 50 / 94.34% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Księstwo Karnstein] Purpurowa Rzeka
(Posty: 32 / 60.38% postów użytkownika)
cron