Profil użytkownika Wadereta

Avatar użytkownika
[Ta karta nie została jeszcze zaakceptowana]

Ogólne

Potęga:
Imię: Wadereta Wadera
Rasa: Druid Człowiek ( z matki) i wilkołak (z ojca)
Wiek: 20 lat


AuraWygląd

Wadereta ma długie czarne włosy, szaro-niebieskie oczy. 170cm wzrostu bladą skórę i lekko różowe usta. Jako pół druid i pół wilkołak jest bardzo zręczna, szybka, niebezpieczna, i ma olbrzymią inteligencję z charyzmą. Niestety jest bardzo mało wytrzymała na ataki wroga i mało odporna na ciosy magiczne czy też bronią. Najczęściej ubiera się w czarne skórzane ciuchy bo bardzo lubi ten kolor.


Charakter

Wadera to raczej pesymistka. Jej charakter jest raczej chaotyczny dobry bo choć jest z natury sympatyczną ceniącą spokój, szczerość i uczciwość t potrafi też przygadać i walczyć o swoje . Trochę jak Robin Hood który obrabowywał bogatych i dawał biednym.

Atrybuty

Krzepa:Słaby, Delikatny,
Zwinność:Niezwykle zręczny, Błyskawiczny, Dokładny,
Percepcja:Wyostrzony wzrok, Czuły słuch, Niezwykle czuły nos, Bardzo czuły język, B. wyostrzobe czucie, Wyczulony na magię,
Umysł:Niezwykle bystry, Geniusz, Silna wola,
Prezencja:Olśniewający, Szarmancki, Charyzmatyczny,

Cechy specjalne

Wilkołactwo [D]Zamienia się w wielkiego wilka-wilkołaka kiedy zechce
Rozmowa z zwierzętami [Z]Jak każdy druid nawet pół druid Wadereta umie rozmawiać ze zwierzętami

Umiejętności

Katana [W] Od małego uczyła się walczyć kataną i coaz lepiej jej to idzie
Magiczny łuk [O] Magiczny bo zaczarowany nie potrzebuje strzał i strzela piorunami zamiast pocisków

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Rozkazy
Ziemi [A]Jak każdy druid zna zakęcia związane z naturą głównie z florą a czasem z fauną

Magiczne przedmioty

Magiczny plecak [ZAC]Magiczna sakiewka do której możesz wrzucać co ci sie tylko podoba i wciąż waży tyle samo i ma wciąż ten sam rozmiar

Towarzysz

Wilk Edward
Wadereta znalazła go gdy był ledwie małym szczeniaczkiem porzuconym przez matkę albo matka gdzieś zginęła, może z ręki kłusownika? Tego nie wie nikt! Ważne że maleństwo było samotne z ziębnię te i był mały a Wadera sama będąc dzieckiem przygarnęła go. Zaprzyjaźnili się i są prawie nierozłączni. Edward oddałby za swą panią życie.

Historia

To była burzowa noc gdy Wadera przyszła na świat w pewnych ruinach zamku. Jej rodzice zmierzali właśnie do miasta na swych koniach gdy zaskoczyła ich burza więc schronili się w starych ruinach. Z resztą niedługo zbliżał się wieczór i ojciec Wadery zamieniał się w wilkołaka jak zawsze gdy słońce chyliło się ku zachodowi. Urodziła im się śliczna dziewczynka.
I ojciec stwierdził "nazwijmy ją Waderata od słów ta wadera albo Wadereta! Wystarczy tylko jedną literkę zmienić". "Genialne!" stwierdziła matka.
Wadereta kończyła właśnie 13 lat gdy spacerując po lesie spotkała małego rannego wilczka. "Ojej!" krzyknęła "pomogę Ci maleńki, mogę użyć swoich druidzich mocy i przygotować ci roślinki lecznicze więc nie masz się czego bać". Po jakimś czasie maleństwo wyzdrowiało i nadano mu imię Edward od tego czasu Wadereta i Edward stali się niemal nie rozłączni.
W wieku 16 lat matka dziewczyny zmarła (smutne!) a ona ruszyła w świat zamiast siedzieć na tyłku w ich szałasie w lesie pogrzebała matkę pod jej ulubionym drzewem. Dowiedziała się od pewnego kapłana co go spotkała w drodze do pewnego miasta (uratowała mu tyłek od bandytów swoim magicznym łukiem co go dostała od ojca jako dar przekazywany z pokolenia na pokolenie)o istnieniu Wszech Ojca istoty potężnej ponad wszystko która panuje nad wszystkim i pomoże każdemu w potrzebie wystarczy tylko poprosić go o to.
Więc ruszyła w świat zostać paladynką (paladyn taki średniowieczny wzór cnót rycerskich) bo kapłanem może zostać tylko mężczyzna. Czy jej się to uda? Tego chyba nie wie nikt.

Dane gracza: Wadereta

Nazwa użytkownika:
Wadereta
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Martwe postacie:
Waderita
Płeć:
Kobieta
Status:
OFFLINE
Wiek:
26
Zawód:
Kucharz z wykształcenia
Zainteresowania:
Filmy animowane i komiksy
 
 
Strona WWW:
http://wadereta.deviantart.com/
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Śr mar 09, 2016 10:52 am
Ostatnia wizyta:
So kwi 21, 2018 9:34 am
Liczba postów:
0 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
cron