Profil użytkownika Estor

Avatar użytkownika
[Ta karta była modyfikowana, zmiany nie zostały jeszcze zaakceptowane]

Ogólne

Potęga:
Imię: Estorius
Rasa: Pierwotny Wampir
Wiek: 2000


Aura

Niezbyt silna emanacja posiada kilka kolorów, głównie jest to odcień kobaltu. Jeśli jednak by jeszcze raz rzucić okiem, zdaję się, iż najbardziej widoczny jest żelazny kolor. Za innym zaś razem to rtęciowy. Szafirowa poświata otula cała powierzchnie aury, wydzielającej nie za silny zapach chemikaliów. W dotyku twarda, niełatwa do złamania, a także elastyczna co można stwierdzić po tym, iż zgina się na różne strony z łatwością. Nie zachwyca chropowatą powierzchnią, zwłaszcza iż posiada też niebezpiecznie ostre brzegi. W samu przeważnie sucha jednakże da się wyczuć ślad lepkości.


Wygląd

Estorius, nazywany także Dai’rivem jest wysokim mężczyzną, mierzącym ponad sześć i pół stopy. Z pewnością za życia był bardzo przystojnym i urodziwym mężczyzną, lecz wampiryzm i długie lata sprawiły, że jego skóra stała się alabastrowa i zlewa się z jego śnieżnobiałymi włosami. Głęboko osadzone oczy wydają się być nieobecne, choć błyszczą jasnym blaskiem w świetle nocy. Z całą pewnością to właśnie oczy mianowały go ''nocnym upiorem'', bo to pierwsza jak i ostatnia rzecz, którą można dostrzec po zmroku.
Na nosie, prawym policzku i części czoła posiada długie jednolite blizny, pochodzące na pierwszy rzut oka od zadrapania przez jakąś bestię. Choć są one wykonane za pomocą ostrza i na pewno dostrzegą to osoby znające się na skaryfikacji.

Głos Estoriusa jest chropowaty. Gdy przemawia można poczuć dziwne mrowienie na karku co z pewnością nadaje mu charakteru antagonisty, za którego nie lubi się uważać. Z ubrań można wynieść podobne wnioski. Dominująca czerń skórzanego odzienia, zakończona ostrymi końcami jest spektakularna pod pozorem kroju i prezencji, ale i przydatna pod względem ochrony. Długi kołnierz, peleryna, części torsu jak i ramion są wzmocnione stalą, co zapewnia dodatkową ochronę i ciężar. Estorius lubi wykorzystywać dodatkowy ciężar swojego odzienia do wytrącania silnych ataków.


Charakter

Estor mógłby być opisany jako przebiegła, bezwzględna jednostka, ucharakteryzowana przez heroizm, szlachectwo, ambicje i arogancję.

Niechętny do życia w horrorze egzystencji, niszczonym pragnieniem ludzkiej krwi, początkowo szukał sposobu na wyleczenie klątwy, która go dotknęła. Jednakże z czasem przyjął swój dar i powoli stawał się mizantropem i despotą, pozwalając by nauki Morgoth'a wpłynęły na jego postrzeganie świata.
Z pewnością w jego charakterze jest widoczna spora doza introwertyzmu i sławnej jego rasie arogancji, lecz w nowym świecie to ciekawość jest jego głównym aspektem. Bacznie obserwuje każdy element i zdarzenie. Słucha wszystkich i wszystkiego. Analizuje i doświadcza co może zaoferować ten świat... i w zupełności go to nie zadowala.
Niczym malkontent widzi we wszystkim wady, które uważa za abominację dawnych lat i irytują go one. Szczególnie, kiedy widzi co się stało z wampirzym królestwem, jego braćmi i siostrami, którzy zostawili po sobie tylko niewyraźny cień dawnej świetności.

Wspomniana irytacja przeradza się często w złość, napędzającą go jednocześnie do działania i zmiany wszystkiego, co zostało zbudowane. Dlatego wyznaje praktykę ''Żeby coś zbudować trzeba najpierw zniszczyć'' i tym na ogół się kieruje. I chociaż wie, że droga którą kroczy jest trudna, to uważa, że warto ją podjąć.

Choć Estorius posiada wiele wad, to najbardziej ceni sobie prawdomówność. Nigdy nikogo nie okłamał wprost, raczej wyjawiał półprawdy lub szczątkowe informacje w zależności od sytuacji. Ceni sobie lojalność i gardzi niesubordynacją. Uważa, że dla zdrajców, którzy poprzysięgli mu wcześniej lojalność - nie ma nadziei. Śmierć jest jedyną drogą dla tych, co hańbią swe słowa przeciwnymi czynami.

Atrybuty

Krzepa:Silny, Raczej wytrwały, Wytrzymały,
Zwinność:Zręczny, Szybki,
Percepcja:Wyostrzony wzrok, Czuły słuch, Czuły nos, Wyostrzony zm.mag,
Umysł:Pojętny, B. silna wola,
Prezencja:Odpychający, Godny, Władczy,

Cechy specjalne

Wampiryzm [S]Cechy wampirów.
Widzenie termiczne [Z]Gdy wyostrzy swoje zmysły, widzi w nocy jak za dniai dostrzega każdą formę życiową, wydzielającą ciepło i jakikolwiek zapach.
Przemiana Nosferatu [D]W różnicy do innych wampirów, zdolność przemiany Estoriusa przebiega w inny sposób. Co prawda zachowuje nadal humanoidalny wygląd, jednak długość jego pazurów stanowczo się wydłuża jak i jego palce. Tułów jak i inne partie ciała także się wydłużają jednak nieznacznie, co sprawia, że Estorius mierzy siedem stóp wysokości i staje się bardziej karykaturalny. Twarz robi się bardziej pociągła, oczy wydają się być dziksze, uszy ulegają zaostrzeniu wraz z kłami. Przypomina wtedy bardziej hybrydę człowieka z nietoperzem. Siła i zwinność ulegają nieco zwiększeniu, ale ta forma jest wyczerpująca i w głównej mierze skupia się na bardziej brutalnym i drastycznym pokonaniu przeciwnika za pomocą samych rąk aniżeli ostrza.
Zwiastun Nocy [M]Starożytna krew Morgotha dała mu nietuzinkowe zdolności polegające na głębokiej hibernacji, w której regeneruje swoje rany, oraz odzyskuje siły pozwalające mu na przemianę w Nosferatu. Ponadto, uaktywniły się w nim zdolności magiczne, pozwalając mu na zyskanie umiejętności przeniesienia swojego ciała do świata zmarłych oraz rozmowy i interakcji z nimi.

Umiejętności

Odnajdywanie portali [AM]
Otwieranie zamków [O]
Pływanie [P]
Polowanie [P]
Tropienie [P]
Przetrwanie [W]
Skradanie się [O]
Skrytobójstwo [O]
Wspinaczka [P]
Czytanie Aur [O]
Torturowanie [O]
Anatomia [W]
Historia [W]
Pismo runiczne [O]
Wiedza tajemna [M]
Władanie bronią [W]
Walka wręcz [W]
Uniki [W]

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Towarzysz


Historia

Dane gracza: Estor

Nazwa użytkownika:
Estor
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Inne Postacie:
Ravaan, WeKona, Swain, Sarethias, Rhavant, Revan, Estor, Raveth, Nihil, Skarliath, Viktor, Krane,
Martwe postacie:
Płeć:
Mężczyzna
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Pn sie 03, 2015 4:26 pm
Ostatnia wizyta:
Śr lip 18, 2018 12:45 am
Liczba postów:
2 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
Ostatni post:
Co mówi avatar?
Pt wrz 25, 2015 3:34 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Księga Boskich Praw
(Posty: 2 / 100.00% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
Prośby o sprawdzenie KP
(Posty: 1 / 50.00% postów użytkownika)
cron