Profil użytkownika Klivien

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Klivien
Rasa: Wampir
Wiek: 28


Aura

Słaba aura o lekkiej, cynkowej barwie i przeciętnej, szafirowej pośwacie. Nie słychać przy niej żadnego dźwięku, za to czuć mdły zapach krwi. W dotyku jest ostra i gładka, a w smaku kwaśna.


Wygląd

Raczej niewysoka kobieta o kruchej budowie ciała. Ma jasną cerę, ale o ciepłym odcieniu. Włosy ciemny blond, lekko falujące, sięgające za ramiona. Okolice nosa i szczyty ramion pokrywają liczne, ale słabo widoczne piegi. Ma lekko zadarty nos i duże, szaro-błękitne oczy. Jest szczupła i niespecjalnie kusząca krągłościami. Biust ma mały i wąskie biodra. Nadrabia to jednak wrodzionym wdziękiem w ruchach i melodyjnym, ciepłym głosem.


Charakter

Klivien jest dobra i szlachetna. Dawniej była idealistką, ale życie nadało jej sercu nutę goryczy i melancholi. Podziwia i pożąda tego co prawe, uczciwe i dobre, ale nikogo nie poucza, gdy w jej mniemaniu czyni źle. Potrafi darzyć wielką przyjaźnią osoby, których styl życia osobiście potępia.
Nie zabija, nawet na głodzie krwi. Zdarza jej się atakować ludzi, ale kontroluje ilość krwi jaką wypija. W życiu ceni pracę i jest obowiązkowa. Jej marzeniem jest odnalezienie ukochanego, Myzraela i założenie rodziny. Niestety kolejnym jej dylematem jest fakt, że jako wampir może mieć dziecko tylko z wampirem.

Atrybuty

Krzepa:Niezbyt silny, Raczej wytrwały, Delikatny,
Zwinność:Bardzo zręczny, Dokładny,
Percepcja:Niedowidzący, Czuły słuch, B. wyostrzobe czucie, Pozbawiony zm.mag.,
Umysł:Pojętny, Ineligentny, Silna wola,
Prezencja:Piękny, Godny, Przekonywujący,

Cechy specjalne

Mistrzostwo Cienia [Z]Nieprawdopodobnie wyostrza słuch, sprawia, że jej krok staje sie bezszelestny, a obecnosć niewyczuwalna
Przemiana w nietoperza [Z]

Umiejętności

Ukrywanie [M]
Skradanie [M]
Spostrzegawczość [O] Głównie odbieranie dźwięków niezauważanych przez innych
Szpiegostwo [O]
Kamuflaż [O]
Jeździectwo [O]
Krawiectwo [O]
Jubilerstwo [O]
Pirotechnika [O]
Otwieranie zamków [O]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Rytuały

Magiczne przedmioty

Wisiorek w kształcie słońca [ZAK]Pozwala na zachowanie normalnej ciepłoty ciała i nadaje mu kobiecy zapach oraz właściwości zwykłego, żywego ciała

Towarzysz

Mergot
Koń-Duch. Sprawia wrażenie normalnego, żywego zwierzęcia, ale jest materialny tylko gdy dotyka go Klivien. Ręka innej osoby przejdzie przez niego jak przez powietrze. Ma stalową maść, wpadającą w błękit. Niezwykle inteligentne zwierze, ale chociaż rozumie słowa Klivien, nie posiada zdolności mowy.
Potrafi znikać i pojawiać się jak obraz wyłaniający się z mgły. Przybywa na wezwanie swojej pani z krainy umarłych i wraca tam, gdy jest odesłany.

Gdy Klivien była niewidoma, Mergot był żywym koniem. Tak silnie związał się ze swoją panią, że mogła go dosiadać, a nawet galopować niewidząc, a zwierze zasze obierało właściwą drogę. Po swojej śmierci, Mergot nie opuścił jej, bo miłość między nimi była zbyt silna.

Historia

Urodziła się jako niewidoma w ubogiej wiejskiej rodzinie. Do miasta zawędrowała \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'za chlebem\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' szukając zarobku. Przyjęto ją jako pomoc krawcowej. Klivien szybko się uczyła wykonywać swoje obowiązki a nawet szyć będąc ślepą, przy pomocy prostych sztuczek. W mieście poznała pewnego druida imieniem Iridis, który zaoferował jej pożyczkę na zakup domu w małym miasteczku nad morzem, dzień drogi od miasta. Klivien bardzo się zżyła z mieszkańcami przystani. Pomagała biednym rodzinom rybaków bawiąc ich dzieci.
Po pewnym czasie dowiedziała się, że mieszka na terenie okupowanym. Owa przystań, jak się okazało była kiedyś autonomiczną osadą i dosyć niedawno została siłą włączona pod panowanie lokalnego władcy. Poznała byłego wójta tego portowego miasteczka, który organizował powstanie i prowadził partyzantkę przeciw regularnemu wojsku okupującemu jego dawny dom. Poruszona patriotyzmem powstańców, Klivien dołączyła się do nich, pomagała i ukrywała ludzi, który oficjalnie podawani byli za banitów.
Po kolejnej porażce powstania partyzanci wycofali się z terenów okupowanych i zamieszkali w innym mieście, które było we wrogich stosunkach z tym, które ich ścigało. Były wójt otrzymał wysokie stanowisko w kontrwywiadzie sojusznika, a reszta powstańców utworzyła siatkę szpiegowską zamieszkującą doki portowę. Po uwiezieniu ich wodza, większość z nich zdeprawowała się, popadła w pijaństwo i zajęła kradzierzą.

Klivien nie chciała tak żyć. Nadal pragnęła udzielać się społecznie pomagając innym. Zaangażowała się w organizację rzemieślniczą i pomagała organizować akcje dokształcające ludność miasta. Odzyskała wzrok, gdy otaczali ją przyjaciele i wówczas zrozumiała, że jej ślepota jest związana ze stanem jej ducha. Wielokrotnie potem choroba wracała i cofała się pod wpływem przykrych i radosnych wydarzeń w jej życiu.
Pracując w mieście, poznała młodego i ambitnego urzędnika Neverana. Pokochała go, lecz długo nie dane jej było doświadczyć jego bliskości. Mężczyzna ten miał narzeczoną. Potem gdy ona go zostawiła związał się z pewną elfką, nie dostrzegając uczucia Klivien. Nadal jednak wspolpracowali i przyjaźnili się, nawet wówczas, gdy Neveran stracił pozycję w mieście i cały dorobek swojej kariery.
Kiedy go zamordowano, Klivien popadła w rozpacz. Życie straciło dla niej wszelki blask i każdy dzień przepełniał ból nie do wytrzymania. Wówczas odwiedził ją jeden z portowych przyjaciół. Wiedziała o jego wampiryzmie. Zaoferował jej inne życie. Takie, które przyniesie jej ulgę. Zgodziła się.

Już jako wampir poznała Myzraela. Kiedy odwiedziała dawną ojczyznę, tą przystań o której wolność walczyła przez pół życia, okazało się, że miasteczko znów jest wolne, a wyzwolił je właśnie ten mężczyzna.
Myzraela zauroczył melancholijny smutek Klivien, jej powaga i wrażliwość oraz tajemnica, którą nosiła. Połączyło ich uczucie, którego nie zdołał złamać fakt, że Klivien jest wampirem. Przyszedł jednak czas, że Myzrael ruszył w daleką podróż, poszukując swych filozoficznych celów i chciał udać się w nią samotnie. Klivien została sama, zajmując się nowo założoną pracownią krawiecką i jubilerską.

Dane gracza: Klivien

Nazwa użytkownika:
Klivien
Ranga:
Mieszkaniec Sennej Krainy
Inne Postacie:
Tia, Niliana,
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
GG:
8849762
Grupy:
Dołączył(a):
So paź 30, 2010 5:41 pm
Ostatnia wizyta:
Śr sie 01, 2012 3:32 pm
Liczba postów:
102 | Znajdź posty użytkownika
(0.13% wszystkich postów / 0.03 posty dziennie)
Ostatni post:
Przystań w Varhelu - czas Nefalimów
Cz lis 17, 2011 9:51 am
Najaktywniejszy w dziale:
Księstwo Karnstein
(Posty: 77 / 75.49% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Księstwo Karnstein] Polityka i obyczaje
(Posty: 43 / 42.16% postów użytkownika)
cron