Profil użytkownika TyrisBrak Awatara

Ogólne

Potęga:
Imię: Tyris
Rasa: Człowiek
Wiek: 24


Aura

Niezwykle błyszcząca aura o przeciętnej sile. Ma kolor srebra i roztacza wokół szmaragdową poświatę. Jest ciepła i pachnie kadzidłem. Słychać przy niej liczne przyjazne głosy. Wywołuje nieprzyjemny nacisk na pierś. W dotyku jest gładka i ostra, w smaku natomiast jest łagodna i gorzka.


Wygląd

Długowłosy brunet z nieco haczykowatym nosem i krótką bródką. Oczy ma jasnoniebieskie, jest dość wysoki lecz chudy. O bardzo jasnej karnacji. Zwykle przywdziewa długą, zdobioną szatę z zielonego lnu, zaś zimą barwioną na niebiesko filcową rubachę(długa aż do kolan koszula), lniane spodnie i futrzaną czapkę. Na koszulę nakłada kaftan, a na to wszystko jeszcze pelerynę. Polując zakłada upaćkaną na zielono koszulę i spodnie, a pod to skórznie.


Charakter

Tyris to dość i wytrwały w swych działaniach mag. Stara się utrzymywać dość pozytywne kontakty z ludźmi, jednak gdy poczuje się urażony potrafi dość długo trzymać w swym sercu urazę. Stara się pozyskiwać wiedzę z różnych źródeł, do tego na wiele tematów. Potrafi się całkowicie odciąć od otoczenia gdy potrzebuje zrobić coś ważnego dla siebie.

Atrybuty

Krzepa:Niezbyt wytrwały, Wytrzymały,
Zwinność:Zręczny, Szybki, Precyzyjny,
Percepcja:Dobry wzrok, Kiepski węch, Wyczulony na magię,
Umysł:Bystry, Silna wola,
Prezencja:Przekonywujący,

Cechy specjalne

Wiedza Tajemna [Z]
Niezwykła Pamięć [Z]
Długowieczny [Z]

Umiejętności

Odnajdywanie portali/źródeł magii [O]
Tworzenie magicznych przedmiotów [O]
Rolnictwo [P]
Hodowla [P]
Jeździectwo [P]
Tropienie [P]
Zastawianie pułapek [O]
Polowanie [O]
Łucznictwo [O]
Geografia [O]
Architektura [O]
Fizyka [P]
Kaligrafia [O]
Taktyka [O]
Handel [O]
Targowanie się [P]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Inkantacje
Magia Ziemii [A]
Magia Życia [U]

Magiczne przedmioty

Kamienne ostrze [ZAC]Mimo swego topornego, kamiennego wyglądu jest dobrze wyważonym mieczem. Rany zadane przez niego są znacznie większe niż normalnie.
Różdżka skał [ZAK]Pozwala kilka razy dziennie wystrzelić sporą ilość kamieni we wroga. Wzmacnia zaklęcia jednak zwiększa energię używaną do nich.

Towarzysz


Historia

Większość dzieciństwa spędził z swoją rodziną żyjącą z uprawy ziemi należącej do Lorda Tahlen, pomagając swemu ojcowi razem z trzema starszymi synami i swej matce. Oprócz braci miał aż sześć sióstr. Dwóch braci zostało zwerbowanych do wojska i nie powróciło, a córki został prędko wydane za maż. W dzień w którym osiągnął 14 lat(właściwie było to święto wiosny, jako, że do dat nie przywiązywano szczególnej wagi) przybysz z wschodu zaoferował znaczną sumę pieniędzy za chłopca, twierdząc coś o jego niezwykłym talencie(aczkolwiek nigdy nie powiedział rodzinie cóż to był za talent). Ojciec się zgodził i wkrótce Tyris zamieszkał na stałe, w jak się okazało, u elementalisty, początkowo w formie pomocy domowej, a następnie jako jego uczeń. Po kilku latach mag uznał, że chłopak jest wystarczająco wyszkolony i ruszył z nim w świat. W tej dość rozległej wyprawie adept dopracował swe umiejętności i nauczył się zarabiać. Po zakończeniu tego okresu ruszył na naukę do uniwersytetu we Valladonie, gdzie pobrał nauki z architektury, geografii i kaligrafii. Następnie osiadł gdzieś na równinach Andurii, uprzednio oczyszczając okoliczne lasy z rozmaitych stworów. Wytworzył niepisaną umowę z chłopami według której w zamian za ich ochronę otrzymywać tanie tutejsze produkty. Niestety okoliczny władyka, który nigdy nic nie zrobił by chronić wioskę nagle przypomniał sobie o niej, a z racji swej nienawiści do magii próbował zabić lub chociażby przepędzić Tyrisa. Od tej pory geomanta zmuszony został do ukrywania się w swej posiadłości, a także musiał nabyć umiejętności łowieckie i przypomnieć to co nauczył się za dzieciństwa. Potwory zaś ponownie rozpleniły się w borach, choć rzadkie wypada elementalisty uniemożliwiają przeprowadzenie im większego ataku.

Dane gracza: Tyris

Nazwa użytkownika:
Tyris
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Inne Postacie:
Miedziany Kruk,
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
Ranga:
Zbłąkana Dusza
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Pt sie 13, 2010 2:47 pm
Ostatnia wizyta:
Pt wrz 10, 2010 10:50 pm
Liczba postów:
3 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
Ostatni post:
Wieża
So sie 28, 2010 1:44 am
Najaktywniejszy w dziale:
Równiny Andurii
(Posty: 2 / 66.67% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
Wieża Tyrisa
(Posty: 1 / 33.33% postów użytkownika)
cron