Profil użytkownika Oris

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Oris
Rasa: leśny elf
Wiek: 100


Aura

Średnia w sile, ciągle jeszcze jasna i świetlista cynowo-barachitowa aura o mocnej szafirowej poświacie. Kiedy się przysłuchać, można usłyszeć liczne, ciche głosy od niej wychodzące. Czuć od niej silny zapach lasu, który nie sposób przegapić. W dotyku jest natomiast ostra i gładka, w smaku natomiast lepka i łagodna.


Wygląd

Oris jest wysoki, blada karnacja skóry, białe zęby. Włosy długie, ciemna niczym węgiel. Postura średnia lekko umięśniony, oczy błękitne niczym morze. Twarz szczupła, uszy spiczaste jak u większości przedstawicieli jego rasy. Ubrany w spodnie sięgające do kolan zrobione z brązowej skory, oraz koszulę sięgającą do łokci w dekolcie wyciętej w serek. Zrobiona jest ona z białej bawełny.


Charakter

Oris to elf ceniący sobie prawo i wolność słowa, ale czasami nie zgadza się z niektórymi przepisami. Przyjaźnie nastawiony do świata, skłony pomóc każdej istocie na świecie. Oris kierujący się ku przygodzie z własnej przyjemności. Oris ma obawę przed tym że nie da rady kiedyś uratować komuś życia ponieważ zapomni wziąć swoje torby z medykamentami. Jego celem jest podróżować po świeci szukanie przygody dla własnej przyjemności.

Atrybuty

Krzepa:Odporny,
Zwinność:Zręczny, Szybki,
Percepcja:Dobry wzrok, Czuły słuch, Wyostrzony węch, Przytępiony smak, Przytępione czucie,
Umysł:Pojętny, Niezbyt błyskotliwy, Silna wola,
Prezencja:Piękny, Godny,

Cechy specjalne

Mowa zwierząt [Z]porozumiewanie się z zwierzętami
Odporość na choroby [Z]postać jest odporna na większość chorób, a z tymi cięższymi
Wrodzona biegłość w posługiwaniu się łukiem [Z]bardzo dobre posługiwanie się łukiem
Widzenie w słabym świetle [Z]wyostrzony zmysł widzenia

Umiejętności

Tropienie [W]
Szpiegostwo [O]
Wspinaczka [W]
Przetrwanie [O]
Krawiectwo [P]
Anatomia [W]
Medycyna [W]
Zielarstwo [W]
Łucznictwo [M]
Uniki [O]
Gimnastyka [O]
Czytanie i pisanie [P]
Fizyka [O]
Matematyka [O]
Alhemia [W]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Rozkazy
Dziedzina Życia [U]

Magiczne przedmioty

Wiśiorek regenerujący zdrowie [ZAC]Amulet mający okrągły kształt, dookoła jest wypełniony kamieniami szlachetnymi. Maon moc regeneracji zdrowia noszącego.

Towarzysz


Historia

Oris urodził się w małej wiosce ukrytą w koronie drzew. Jego rodzice byli znachorami co spowodowało że Oris też chciał pomagać innym. W dzieciństwie pilnie uczył się od swoich rodziców sztuki medycznej, miał również wrodzony talent do strzelanie z łuku, który potem udoskonalał. Pewnego dnia, Oris poczuł ogromną potrzeba wyruszenia w podróż po świecie, zobaczenia że świat nie jest taki mały. Gdy zbierał, by wyruszyć w drogę, jego rodzice dali mu amulet leczenia, żeby wrócił cały do domu. Jego celem jest zbadać cały świat, noce spędza pod kocem. Najchętniej na półce skalnej, lub w koronie drzewa. W rodzinie i w całej wiosce nikt nie umiał śpiewać ponieważ wioska była a-muzyczna, mimo to Oris starał się śpiewać, choć nie do końca mu to wychodziło. Coś się jednak w końcu zmieniło i zaczął ładnie śpiewać, był jedynym elfem który potrafił śpiewać. Miewał też zawroty miłosne w dzieciństwie, pewnego dnia przechodziła rodzina elfów, wśród nich była dziewczyna w której się podkochiwał. Nie był nigdy zdolny w pisaniu językiem wspólnym, ani żadnym innym. Był za to był bardzo utalentowany w naukach ścisłych, jak biologia, matematyka, fizyka, jak również alchemii. Oris, wraz z swoją żądzą przygody wyrusza w świat. Po paru dniach wędrówki znajduje się nieopodal wąwozu w którym rządzą bandyci. Przed wyruszeniem przez wąwóz Oris robi sobie dłuższy postój...

Dane gracza: Oris

Nazwa użytkownika:
Oris
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Inne Postacie:
Oris,
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
N wrz 09, 2012 8:22 pm
Ostatnia wizyta:
Cz gru 10, 2015 11:53 pm
Liczba postów:
4 | Znajdź posty użytkownika
(0.00% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
Ostatni post:
Z Thenderionu do Ekradonu. Zagubiony krasnolud.
Śr cze 26, 2013 5:28 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Księga Boskich Praw
(Posty: 2 / 50.00% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
Z Thenderionu do Ekradonu. Zagubiony krasnolud.
(Posty: 2 / 50.00% postów użytkownika)
cron