Profil użytkownika Owena

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Owena Aurum
Rasa: Czarodziejka
Wiek: 100


Aura

Delikatna, srebrno-kobaltowa aura emanująca szafirową poświatą. Wydziela charakterystyczny zapach świec i kadzidła. Charakteryzuje się rozbrzmiewającym wokół dźwiękiem trzasku płomieni, szumu płynącej wody i cichego zawodzenia wiatru; wszystko to łączy się w przyjemną dla ucha harmonię. Przyjemna ta aura jest również w dotyku - miękka, elastyczna, o nieznacznie zaostrzonych krawędziach, przede wszystkim zaś niezwykle gładka, niczym aksamit. W smaku słodka i pikantna. Dodatkowo towarzyszy jej lekkie ciepło.


Wygląd

Owena ma proste i rude włosy, sięgające łokcia. Bardzo o nie dba i lubi je ozdabiać. Owena dba o siebie, maluje się by podkreślić swoją urodę. Ma średni wzrost 1,75 cm, dosyć duży biust który często uwidacznia w sukniach, ładne wcięcie w tali, jest szczupła. Ma żywe szmaragdowe oczy, łagodne rysy twarzy. Jest ładna i bardzo dobrze o tym wie, lubi kiedy mężczyźni zwracają na nią uwagę. Ubiera się zawsze kobieco, jeśli musi podróżować jej strój składa się wtedy z ładnej bluzki, dopasowanego krótkiego gorsetu, szeroko szytej spódnicy do kolan lub dopasowanych spodni oraz wysokich skórzanych butów. Na co dzień ubiera się w piękne, wydekoltowane suknie, idealnie dopasowane do jej ciała.


Charakter

Owena jest niespokojnym duchem, ciągle w biegu, nigdy nie potrafi usiedzieć w miejscu. Od zawsze była żywą, pełną energii kobietą, niechętną do siedzenia nad nauką. Jest uparta i zdecydowanie posiada swoje zdanie. W przeciwieństwie do swojej siostry nie okazywała wyjątkowych talentów magicznych. W czasie kiedy Row spędzała czas na nauce, ona wolała biegać, chodzić wśród lasów i łąk, ucząc się ziół i ich zastosowania. Jest humorzasta, choć przeważa u niej radość i zadowolenie. Druga strona jej humoru to złość, impulsywne zachowanie, a nawet foch z przytupem. Czuję się piękna, a do tego naturalnie posiada umiejętność łatwego podrywania, co często wykorzystuje. Z łatwością się denerwuje i irytuje, bywa wtedy chłodna i mściwa. Jednak posiada także wiele dobrych uczuć, z łatwością zakochuje się, odczuwa smutek, troskę o ojca i siostrę.
W wielu sytuacjach pomaga ludziom i kieruje się dobrem, choć nie zawsze. Lubi rządzić.

Atrybuty

Krzepa:Niezbyt silny, Delikatny,
Zwinność:Zręczny, Precyzyjny,
Percepcja:Słaby zm.mag.,
Umysł:Bystry, Ineligentny,
Prezencja:Olśniewający, Godny, Charyzmatyczny,

Cechy specjalne

Szczęście [D]Postać ma niesamowite szczęście, które pozwala jej wyjść z najgorszych tarapatów.

Umiejętności

Jeździectwo [W]
Pływanie [W]
Polowanie [O]
Przetrwanie [W]
Haft [O]
Szulerstwo [O]
Wspinaczka [O]
Alchemia [W]
Krawiectwo [P]
Gotowanie [P]
Zielarstwo [M]
Anatomia [W]
Botanika [O]
Etykieta [O]
Matematyka [O]
Medycyna [W]
Geografia [O]
Historia [O]
Pismo runiczne [O]
Wiedza tajemna [W]
Łucznictwo [O]
Aktorstwo [P]
Kłamstwo [O]
Taniec [O]
Czytanie Aur [P]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Inkantacje
Ogień [N]
Woda [N]
Powietrze [N]

Magiczne przedmioty

Towarzysz

Szczęściarz i Umbra
Szczęściarz - To czarny duży , ciężki koń. Jest zupełnie nie magiczny, kupiony na targu. Jest to spokojny, opanowany wierzchowiec o miłym uosobieniu i chętny do pracy. Nazywa się szczęściarz gdyż jak twierdzi właścicielka, zawsze wyciąga ją z każdych tarapatów.

Umbra - To rudy kocur, zdaje się nie być magiczny, ale tak jak pojawił się znikąd tak też ucieka. Niby nie związany z Owen, choć nie raz pomógł jej w czymś, przyniósł coś, lub zaprowadził. Trudno powiedzieć na ile ją lubi i jest przywiązany, a na ile chadza swoimi drogami.

Historia

Owena urodziła się w Rapsodii, w północnej Alaranii. Zarówno matka, jak i ojciec byli czarodziejami. ma starszą siostrę, powszechnie uważaną za mądrzejszą. Jest bardzo związana z rodziną, kocha ich wszystkich. Swoje początkowe dzieciństwo spędziła z rodzicami ucząc się u nich. Jednak okazała się na tyle oporna, iż rodzice postanowili wysłać ją do Zamku Czarodziejek. Tam jednak również zdolności magiczne Oweny się nie pojawiły. Za to Owena nauczyła się nieco oszukiwać, kłamać i kombinować by jakoś przetrwać z roku na rok. Również po raz pierwszy się zakochała, idąc za głosem serca, przez jakiś czas związała z mężczyzną żonatym. odkrył to jeden z czarodziejów nauczających w zamku i kazano wezwać siostrę. Row sprawowała nadzór przez rok nad nią, w tym czasie siostra starała się być grzeczna. Jednak jej brak zdolności magicznych tylko pogarszał sprawę z roku na rok, często podpalała coś, wybuchały jej substancje, w końcu straciła kontrolę nad wielką kulą ognia, skutecznie podpalając jedną z sal.
Po wyjedzie siostry, jej romanse, życie po za akademią znów nabrało rumieńców. Znikała na dni, w akademii była wtedy kiedy musiała, wymyślając przeróżne powody i historie. Tym jednak razem nauczyła się, ukrywać swoje związki i miłostki. Pewnie by tak siedziała po dziś dzień, trochę oszukując trochę się ucząc, gdyby nie zdarzenie które zmieniło jej życie. Znów nie opanowała wielkiej kuli ognia która wybuchła i spaliła sporą część cennych zwojów z biblioteki. Tak poważny wybuch spowodował zniecierpliwienie rady czarodziejów i ostateczne jej wydalenie z akademii.

Dane gracza: Owena

Nazwa użytkownika:
Owena
Ranga:
Błądzący na granicy światów
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Wt cze 05, 2012 9:51 pm
Ostatnia wizyta:
Pn paź 07, 2013 9:10 am
Liczba postów:
15 | Znajdź posty użytkownika
(0.02% wszystkich postów / 0.01 posty dziennie)
Ostatni post:
[ Ulice Rapsodii] Kolejne kłopoty.
Pn paź 07, 2013 9:10 am
Najaktywniejszy w dziale:
Rapsodia
(Posty: 13 / 86.67% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[ Ulice Rapsodii] Kolejne kłopoty.
(Posty: 13 / 86.67% postów użytkownika)
cron