Profil użytkownika TaraldBrak Awatara

Ogólne

Potęga:
Imię: Tarald Georg an Belaqua
Rasa: Półelf
Wiek: 35


Aura

Nieznana.


Wygląd

Tarald swoim wyglądem zupełnie nie kojarzy się z drobnymi, szczupłymi elfami. Mimo, że płynie w nim elfia krew jak na ironię z wyglądu po swoich pobratymcach odziedziczył bardzo niewiele. Jedynie łagodne rysy twarzy i właściwie brak zarostu można uznać za to co pozostało mu po przodkach. Jego wygląd naprawdę różni się od wyglądu przeciętnego półefa. Tarald jest bowiem bardzo wysokim mężczyzną, mierzy prawie dwa metry wzrostu, ma krótkie czarne włosy i głębokie zielone oczy. Jest potężnie zbudowany i prawie zawsze ma przy sobie miecz. Ubiera się w złote i brązowe kolory. Ma bliznę na brwi i karku oraz kilka innych śladów po czasach wojny. Ma bardzo łagodne spojrzenie i głęboki, niski głos. Choć kiedy widzi się go po raz pierwszy na pewno wzbudza respekt, ma szeroką klatkę piersiową i proporcjonalnie wąskie biodra. Jedyne czego brakuje mu do wyglądu prawdziwego wojownika to broda, której w zasadzie posiadać nie może ze względu na pochodzenie. Mimo, że od Lirieńczyków odróżnia go właśnie brak brody może uchodzić za przystojnego, choć jego wygląd wielu osobą może wydawać się dziwaczny, zwłaszcza, że usposobienia Taralda jest bardzo łagodne i spokojne.


Charakter

Tarald może i wygląda groźnie, ale zupełnie taki nie jest. To człowiek opanowany i spokojny, a przede wszystkim cierpliwy. Rzadko się unosi, chyba, że ktoś naprawdę nadepnie mu na odcisk, ale wtedy biada jemu. Ne znosi wojny, choć wiele lat temu został na nią wysłany. Wtedy znienawidził ją jeszcze bardziej. Uważa, że przemocy używać powinno się tylko w ostateczności i w obronie własnej lub czyjejś, inaczej nie jest ona uzasadniona. Lubi czytać, nawet bardzo, wbrew pozorom nie tylko księgi administracyjne i traktaty swojego kraju, czy marchii, ale też powieści, a czasem, choć bardzo rzadko nawet poezje. W zasadzie jednak nie można o nim powiedzieć, że jest typem romantyka, choć gdyby posiadał kobietę pewnie potrafiłby się zdobyć na jakiś czuły gest. Tarald jest za to to jest bardzo troskliwy i opiekuńczy. Lubi zwierzęta. Najchętniej zajmuje się sprawami administracyjnymi i urzędniczymi. W zasadzie od kilku już lat pomaga siostrze przy władaniu marchią, od zawsze jednak był wycofany i nie przeszkadza mu to. Ma wiele własnych spraw i rzeczy, które sprawiają mu przyjemność i nie jest to ani wojna, ani władza.

Atrybuty

Krzepa:Silny, Wytrwały, Odporny,
Zwinność:Szybki,
Percepcja:Wyostrzony zm.mag,
Umysł:Pojętny, Błyskotliwy, Silna wola,
Prezencja:Ładny, Godny, Przekonywujący,

Cechy specjalne


Umiejętności

Jeździectwo [W]
Walka mieczem [M]
Strategia [W]
Łucznictwo [O]
Polityka [O]
Administracja [O]
Prawo [W]
Ekonomia [W]
Poliglotyzm [O]
Polowanie [O]
Pływanie [O]
Powożenie [P]
Przetrwanie [W]
Pisanie i czytanie [W]
Kulturoznawstwo [W]
Handel [O]
Historia [O]
Geografia [W]
Fizyka [P]
Matematyka [W]
Taniec [P]
Etykieta [W]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Moce

Magiczne przedmioty

Towarzysz


Historia

Tarald i jego siostra są ostatnimi ze swojego rodu. Dorastali razem, uczyli się i bawili. Do dziś Tarald jest zawsze tam gdzie siostra, został jej tylko on. Mimo, że jest straszy nigdy nie odziedziczył tronu swojej marchii. Nie interesowała go władza. Jego ojciec zginął w pożarze, a matka zabiła się wkrótce potem. Tron został oddany jego siostrze, od tamtej pory Tarald zajmuje się głównie administracją. Kiedy ojciec jeszcze żył jako młody mężczyzna został wysłany na wojnę, którą szczerze znienawidził. Teraz jednak dzięki siostrze może zajmować się tym co lubi. Jego życie jest w zasadzie dość proste, ma za zadnie pilnować interesów marchii i bronić siostry i zupełnie mu to odpowiada. Nigdy nie myślał nawet o posiadaniu żony, było mu dobrze, choć ostatnio wszyscy wokół bardzo na niego naciskają. Jest on ostatnim mężczyzną w rodzie i wszyscy, również siostra chcą by spłodził w końcu dziedzica.

Dane gracza: Tarald

Nazwa użytkownika:
Tarald
Ranga:
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
Ranga:
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
N paź 30, 2011 9:04 pm
Ostatnia wizyta:
So sty 14, 2012 2:23 am
Liczba postów:
88 | Znajdź posty użytkownika
(0.11% wszystkich postów / 0.03 posty dziennie)
Ostatni post:
[W drodze do Aquentis-tothion] Trudna podróż.
Wt gru 06, 2011 3:10 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Pałac Dziewięciu Wież
(Posty: 88 / 100.00% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[W drodze do Aquentis-tothion] Trudna podróż.
(Posty: 20 / 22.73% postów użytkownika)
cron