Profil użytkownika Amelia

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Amelia an Selath
Rasa: Człowiek
Wiek: 36


Aura

Nieznana.


Wygląd

Amelia jak na swoje lata wygląda zadziwiająco młodo. Brak u niej mocnych, widocznych zmarszczek, jej wzrok nadal jest bystry, a ciało pozostaje w doskonałej formie. Kobieta ma bardzo długie, ciemne włosy, choć nie można określi tak naprawdę czy są one czarne, czy też ciemnobrązowe. Często splata je w długi warkocz. Jej oczy mają kolor piwny i otoczone są przez długie ciemne rzęsy. Mimo wieku nosi się w jasnych kolorach, szczególnie upodobała sobie fiolet i zieleń, w zależności od okazji wybiera tylko natężenie tych kolorów. Jest szczupła i mierzy około 170 cm wzrostu.


Charakter

Amelia jest spokojną osobą, nie brak jej cierpliwości. Nigdy nie podejmuje decyzji pod wpływem chwili. Zawsze jest opanowana i raczej nie zdarza jej się wchodzić z kimś w konflikty. Ogółem mówiąc Amelia jest dobra i praworządna, nie jest jednak radykalna. Wiele rozumie, a przynajmniej stara się rozumieć. Nie zdarza jej się podnosić głosu nawet kiedy jest bardzo zdenerwowana. Kiedy dzieje się coś złego bardzo często potrafi zjednać ze sobą skłócone strony. Jest dyplomatką, uważa, że kłótnie i spory do niczego nie prowadzą.

Atrybuty

Krzepa:Słaby, Delikatny,
Zwinność:Dokładny,
Percepcja:Nieznaczny zm.mag.,
Umysł:Niezwykle bystry, Ineligentny, Silna wola,
Prezencja:Piękny, Godny, Charyzmatyczny,

Cechy specjalne


Umiejętności

Jazda Konna [W]
Znajomość Prawa [W]
Historia [O]
Czytanie i Pisanie [W]
Fizyka [P]
Gografia [O]
Dyplomacja [W]
Polityka [O]
Haft [P]
Taniec [O]
Etykieta [W]
Kulturoznawstwo [O]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Moce

Magiczne przedmioty

Towarzysz

Fiołek
Fiołek to pięcioletni kocur, o długiej szarej sierści. Zwykle jest leniwy, głównie śpi, nie jest jednak kapryśny. Można brać go na ręce, przytulać, właściwie robić co się chcę. Czasem zdarza mu się bawić, głównie jednak z córkami Amelii, jej samej dotrzymuje towarzystwa śpiąc na kolanach, ewentualnie mrucząc, rzecz jasna jeżeli mu się zechce. Fiołek ma dość specyficzny wygląd, nie dość, że jest nieco większy od przeciętnego kota, to jego uszy są bardziej szpiczaste, a ogon zdecydowanie dłuższy, poza tym jego oczy nie mają standardowego zielonego, czy piwnego koloru, a są one fioletowe, stąd jego imię - Fiołek.

Historia

Amelia jest córką księcia Warthestar i bliźniaczą siostrą arcyksięcia Eohaida. W młodym wieku została wydana za mąż za wojownika, którego jednak nigdy nie kochała. Na szczęście nie był to zły związek, lubili się i szanowali, urodziły się im nawet dwie córki. Jedna ma dziś piętnaście lat, druga dziesięć. I pewnie Amelia trwałaby przy swoim mężu do końca życia gdyby nie fakt, że jak wielu wojowników i jego zabrała w końcu wojna. Stało się to sześć lat temu, a Amelia mimo, że nie kochała go tak jak powinno się kochać małżonka bardzo to przeżyła. Przyzwyczaili się do siebie, szanowali i można nawet powiedzieć, że byli szczęśliwi. Potem Amelia nie związała się już z nikim. Młodsza córka długo przeżywała śmierć ojca, a Amelia nie miała ochoty fundować dzieciom nowego ojca. Odłożyła więc na bok wszelkie możliwe romanse, z resztą i ona sama nie miała na nie ochoty. Nawet później, kiedy dzieci Amelii doszły do siebie, a i ona sama poczuła się dobrze nie nawiązała żadnej znajomości postanawiając, że lepiej jest jej samej.

Dane gracza: Amelia

Nazwa użytkownika:
Amelia
Ranga:
Szukający Snów
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Wt paź 18, 2011 4:13 pm
Ostatnia wizyta:
Śr mar 28, 2012 10:33 pm
Liczba postów:
150 | Znajdź posty użytkownika
(0.18% wszystkich postów / 0.06 posty dziennie)
Ostatni post:
[ Kancelaria Arycksięcia] Mgłowce
Śr mar 28, 2012 10:16 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Pałac Dziewięciu Wież
(Posty: 137 / 91.33% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Komnaty Księżnej Amelii] Dziewczynki.
(Posty: 22 / 14.67% postów użytkownika)

Podpis

cron