Profil użytkownika Naya

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Nayela Surrehunter
Rasa: Maia Podmuchu
Wiek: 21


Aura

Dość silna aura o kolorze balachitu z lekką domieszką srebra, roztaczająca szafirową poświatę. Słychać wokół niej szept liści, zawodzenie wiatru oraz czuć lekkie jego podmuchy. Bije od niej zapach kwiatów i miodu. W dotyku jest bardzo giętka, o przeciętnej twardości, dość ostra oraz gładka. Wywołuje łagodny, kwaśny oraz lepki posmak.


Wygląd

Budowę ciała ma delikatną i smukłą. Posiada długie nogi i takież same ręce. Porusza się lekko i z gracją, ale nie wie co to dostojność. Mówi niedużo, lecz z rozwagą. Ma bardzo ładną barwę głosu. W jej ekwipunku znajdują się ubrania w jasnych barwach: bieli, błękitu, czasami ubiera ciuchy, które pozwolą jej maskować się w lesie. Jej ulubionym ubiorem jest biała suknia, pozwalająca jej na dużą gamę ruchów. Jest wysoka, ma jakieś 6 stóp wzrostu. Ma czarne włosy, które sięgają jej pleców i bardzo ciemne, granatowe oczy. Można pomylić ją z krydianą, jednak wychodzi na światło dzienne. Od lewego barku, przez całą rękę idzie tatuaż, przedstawiający jakąś dziwną roślinę, której nawet ona nie zna. Ma bardzo jasną skórę, która praktycznie nie opala się, ale nie jest blada. Jej uszy są nieduże i zgrabne, lekko odstają. Jej rysy twarzy są łagodne, ale podkreślone przez czarne włosy. Jest szczupła, ale nie chuda.


Charakter

Można by jej przydzielić z łatwością rangę anioła, ale to zbyt małe określenie jej charakteru. Jest miła i życzliwa, ale potrafi się rozgniewać. Wtedy lepiej jej nie wchodzić w drogę. Zanim kogoś o coś oskarży, woli dobrze zbadać całą sprawę. Nawet, jeśli kogoś uwiodła, to z pewnością nie zrobiła tego specjalnie. Nie ocenia nikogo na podstawie jego gatunku. Uważa, że każdy ma swój charakter, niezależnie od rodzaju. Wierzy, że w każdym znajduje się, chociaż cząstka dobra. Bardzo łatwo ją zranić, jeśli ktoś wyśmieje ją za jej poglądy. Jest chora na klaustrofobię i nie może wytrzymać długo bez świeżego powietrza.

Atrybuty

Krzepa:Raczej wytrwały,
Zwinność:Niezwykle zręczny, Bardzo szybki,
Percepcja:Wyostrzony wzrok, Czuły słuch, Wyostrzony węch, Wyostrzony smak, Wyczulony na magię,
Umysł:Bystry, Błyskotliwy, Żelazna wola,
Prezencja:Piękny, Przekonywujący,

Cechy specjalne

Latanie [D]Postać potrafi latać, dzięki skrzydłom, które posiada.
Mowa zwierząt i roślin [Z]Od urodzenia (od czego?[patrz.historia] ) umiała porozumiewać się z nimi.
Leczenie energią [D]Może leczyć każdą istotę, ale w skrajnie trudnych wypadkach proces leczenia zabiera prawie całą jej moc.
Przemiana [Z]Zmiana postaci na bezcielesną, skrzydlatą lub wcielenie się w roślinę albo zwierzę.
Telekineza [M]Postać potrafi przesuwać siłą swojej woli przedmioty, a im większy będzie przedmiot, tym wzrośnie również wysiłek włożony w jego przemieszczenie.

Umiejętności

Alchemia [W]
Czytanie aur [O]
Zielarstwo [W]
Bestiologia [O]
Medycyna [W]
Naturianizm [W]
Wiedza tajemna [O]
Uniki [P]
Władanie bronią białą [O]
Gra na instrumencie [O]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Rozkazy
Powietrza [M]Wrodzona magia.

Magiczne przedmioty

Medalion Tajemnicy [ZAK]Ukrywa aurę Nayeli i wspomaga jej magię powietrza.

Towarzysz

Simei
Mała skrzydlata jaszczurka, podobna do smoka. Jest tzw. pseudo-smokiem. Od niedawna przyłączyła się do Nayi. Jest typowo powietrznym
stworzonkiem. Potrafi zmieniać kolor swoich łusek.

Historia

Nayela pewnego dnia obudziła się w lesie, jako 4-letnie dziecko. Umiała chodzić, mówić, rozmawiać ze zwierzętami, panować nad magią powietrza... Sama się wszystkiego nauczyła, zdobyła swoje poglądy, ukształtowała charakter. Tak rosła długo i samotnie, jedynie w otoczeniu natury. Kilka razy spotkała istoty, które nauczyły ją rzeczy, jakich by nie mogła się nauczyć sama. Opowiedziały jej również o świecie. Kiedyś spotkała dziwnego starca, który bez słowa dał jej Medalion Tajemnicy. Kiedy skończyła mu się przyglądać, jego już nie było. Biegała po lesie, ale znalazła jedynie szarego, małego pseudo- smoka, leżącego na trawie w agonii. Uleczyła go swoją energią i zostawiła go na trawie, teraz już bezpiecznego. Na następny dzień to właśnie on ją obudził, trącając ją radośnie pyszczkiem. Pewnego dnia wyszła z lasu i stanęła stopą w mieście. Jednak miasto i ludzie w nim byli okropni. Upadła na kolana w środku miasta i rozpłakała się. A były to jej pierwsze łzy w jej życiu. Niebo zaczęło płakać razem z nią, a zdawałoby się, że nie ma końca temu smutkowi.

Dane gracza: Naya

Nazwa użytkownika:
Naya
Ranga:
Szukający drogi
Inne Postacie:
Midnight, Felern,
Martwe postacie:
Ranga:
Obrazek
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
GG:
2902923
Grupy:
Dołączył(a):
Pt wrz 23, 2011 3:30 pm
Ostatnia wizyta:
-
Liczba postów:
27 | Znajdź posty użytkownika
(0.03% wszystkich postów / 0.01 posty dziennie)
Ostatni post:
Prośby o akceptacje zmian w KP
Pt sie 24, 2012 2:50 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Równiny Andurii
(Posty: 10 / 37.04% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
Sprawy zamku i inne przygody
(Posty: 10 / 37.04% postów użytkownika)

Podpis

http://www.youtube.com/watch?v=PfbF44UeRBY Zawsze płaczę, kiedy tego słucham...
cron