Profil użytkownika Faurun

Avatar użytkownika

Ogólne

Potęga:
Imię: Faurun
Rasa: Złoty Smok
Wiek: Nieokreślony


Aura

Silna, ciemna, matowa aura o cynowo-srebrnym blasku i szafirowo-szmaragdowej poświacie. Roztacza wokół siebie ciężki, męczący zapach lasu i ciszę, w której toną wszystkie inne głosy. Jest niezwykle twarda i ostra. Bije od niej delikatny chłód, a w smaku jest łagodna i gorzka.


Wygląd

Faurun jest dość starym już smokiem, pokrywa go złota łuska, podbrzusze zaś ma kremowe. Często przybiera postać elfa, i to nim wygodniej przemierza mu się kraje i miasta. Pod tą postacią przypomina niezbyt wysokiego i szczupłego mężczyznę, możliwe koło 25 lat. Posiada on długie plecione w warkocz włosy koloru zboża. Jego źrenice są czerwone zaś cera nieco ciemniejsza niż zwykłego elfa. Z twarzy przypomina kobietę, przez co często miewał irytujące spotkania z pijanymi wieśniakami lub chłopami. Można uznać iż jego wygląd jest odmienny. Faurun pochodzi z wielce oddalonych przestrzeni gdzie ziemia pokryta jest piskiem a słońce jest bliżej ziemi. Nosi na ramieniu tatuaż, jego rodzinny znak boga słońca i krwawej łzy.


Charakter

Zawsze spokojny i opanowany. Nigdy nie ponoszą go emocje. Wyjątkowo tajemniczy no i skryty. Nie ujawnia się ze swoją prawdziwą formą, żyje jako zwykły człowiek, poznaje świat. Wyjątkowo ciekawy wszystkiego co niezwykłe. Jest zazwyczaj uśmiechnięty, potrafi być miły i pomocny. Ciężko rozgryźć jego zamiary jest zmienny niczym wiatr, jednak zazwyczaj nie działa na szkodę innych specjalnie, jedynie gdy dość mocno koliduje to z jego celami. Nie trzyma urazy do żadnych ras.

Atrybuty

Krzepa:Silny, Wytrwały, Odporny,
Zwinność:Zręczny, Szybki,
Percepcja:Wyostrzony wzrok, Wyostrzony węch,
Umysł:Bystry, Błyskotliwy, Silna wola,
Prezencja:Ładny, Godny, Charyzmatyczny,

Cechy specjalne

Regeneracja [D]
Odporność psychiczna [D]

Umiejętności

Zielarstwo [AM]
Miecze jednoręczne [W]
Opatrywanie ran [O]
Wróżbiarstwo [AM]
Sztylety [M]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Moce
Magia iluzji [M]

Magiczne przedmioty

Magiczne wahadełko [ART]Niewielki przedmiot, przypominający wahadło. Oba jego końce ozdobione maleńkimi dzwoneczkami. Reaguje na wszelakie anomalie magiczne lub na wskazany im rodzaj. Wskazuje kierunek źródła mocy.

Towarzysz


Historia

Faurun zawsze podróżował. Szukał miejsc magicznych, poznawał je, uczył się jak najwięcej. Im więcej poznawał tym więcej wiedzy łakną gdyż coraz więcej pytań pozostawało bez odpowiedzi. Z czasem nawet najdrobniejsze rzeczy go ciekawiły. Zaczął interesować się rasami, ich sposobem życia, charakterem. Długo żył jako człowiek pośród innych. I za każdym razem potrafił odkryć coś nowego. Zabierał się na większość wypraw, potem znikał. Mimo iż wiele ludzi go widziało, każdy zapominał jego twarz i z czasem też, że istniał. Tak niezauważony, niczym wiatr mknął przez krainy, miasta, wsie. Kiedy osiągnął swe umiejętności na wysokim poziomie postanowił w końcu ukierunkować swoje podróże. Jednak.. tylko on wie co jest jego celem. Czego tak długo poszukuje.

Dane gracza: Faurun

Nazwa użytkownika:
Faurun
Ranga:
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Wt cze 09, 2009 5:23 pm
Ostatnia wizyta:
Wt sty 10, 2012 12:08 am
Liczba postów:
81 | Znajdź posty użytkownika
(0.10% wszystkich postów / 0.02 posty dziennie)
Ostatni post:
[Ulice miasta] Lisi chłopiec, dom bez kątów i Kamień Dusz
Pn paź 11, 2010 7:40 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Efne
(Posty: 16 / 19.75% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Karczma "Ubity warchlak"]
(Posty: 8 / 9.88% postów użytkownika)
cron