Profil użytkownika Horvat

Avatar użytkownika
[Ta karta była modyfikowana, zmiany nie zostały jeszcze zaakceptowane]

Ogólne

Potęga:
Imię: Horvat
Rasa: Nemorianin
Wiek: 350


Aura

Żelazno-srebrna aura o przeciętnej sile i rubinowej poświacie. Wokół niej słychać cichy trzask płomieni, rumor spadających głazów, szmer strumienia, zawodzenie wiatru oraz jęki torturowanych. Wydziela dziwny, nieokreślony zapach. W dotyku jest twarda, ostra i gładka a w smaku słona i pikantna.


Wygląd

Postać jest wysokiego wzrostu (180 cm) i ma czarne włosy, sięgające ramion. Jest chudy. Ma zielone oczy, a wyraz twarzy wydaje się przyjazny. Zawsze chodzi ubrany na czarno. Jego wzrok jest niezwykły, gdy patrzy się mu prosto w oczy. Jego czarna peleryna z kapturem przyprawia o dreszcze każdego, kto go zobaczy. Jego spojrzenie symbolizuje jego czujność. Długie, czarne włosy powiewają podczas wiatru. Jego sylwetka świadczy o jego zwinności i szybkości.


Charakter

Jest postacią poważną. Ma charakter przywódczy i nie pomaga potrzebującym. Każdy, kto sobie nie umie poradzić, niech zginie. Nie lubi sprzeciwu. Lubi towarzystwo innych osób, o podobnych poglądach. Szybko się wścieka, a uspokoić go może tylko piękna dziewczyna. Spogląda na świat z góry i z pogardą. Uznaje prawo dżungli — słabszy osobnik musi zginąć. Jest bardzo stanowczy i zdecydowany. Nie lubi, gdy podważa się jego zdanie. Gdy ktoś wprawi go w gniew, Horvat będzie go chciał za wszelką cenę ukarać swoimi metodami. Jest bardzo wojowniczy, chociaż nie atakuje bez konkretnego powodu. Lubi towarzystwo pięknych dziewczyn. Jest bardzo czujny, zauważy każdy szczegół. Dba o swoje bezpieczeństwo i nie da się zbliżyć do siebie byle komu.

Atrybuty

Krzepa:Silny, Wytrwały, Odporny,
Zwinność:Zręczny, Szybki, Dokładny,
Percepcja:Wyostrzony wzrok, Dobry słuch, Niezwykle czuły nos, Pozbawiony smaku, B. wyostrzobe czucie, Wyostrzony zm.mag,
Umysł:Bystry, Ineligentny, Silna wola,
Prezencja:Piękny, Szarmancki, Charyzmatyczny,

Cechy specjalne

Teleportacja [M]Postać potrafi teleportować się w miejsce, gdzie był i potrafi wizualizować takie miejsce.
Regeneracja [M]Postać potrafi regenerować swoje siły.
Orientacja w terenie [M]Postać bardzo dobrze orientuje się w terenie.

Umiejętności

Skrytobójstwo [W]
Otwieranie zamków [O]
Tropienie [W]
Torturowanie [M]
Zastawianie pułapek [P]
Sporządzanie trucizn [O]
Władanie bronią [M]
Taktyka [W]
Uniki [O]
Polityka [M]

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Czarny Amulet [ZAC]Ochrania postać, tworzy niewidzialną tarczę, gdy postać tego chce. Aby tarcza się utworzyła, postać musi złapać amulet i pomyśleć o śmierci.

Towarzysz

Baltazar
Pegaz o sierści i skrzydłach czarnych. Słucha tylko Horvata i nikogo więcej. Jest niezwykle wierny i zawsze broni swojego pana. Jest to magiczne
stworzenie, które potrafi latać.

Historia

Maximus Horvat był bardzo potężnym demonem. Uczył się magii u swojej mistrzyni Veroniki. Gdy poczuł, że posiada już potężną moc, zabił ją. Po pewnym czasie opanował także moc czterech żywiołów. Stał się niepokonanym, czarnoksięskim demonem. Pewnego dnia wraz z demonami postanowił wskrzesić potężną armię, która miałaby zniewolić ludzkość. Przeszkodził mu w tym Merlin, który potężnym zaklęciem ugodził go w brzuch. Horvat umarł. Jednak demony go wskrzesiły, ale Horvat zapomniał o swojej potędze i teraz znowu dąży do objęcia władzy nad żywiołami. Lecz wie, że droga do potęgi będzie długa i trudna. Jest nawet legenda, że unicestwić Horvata może tylko jego prawdziwa miłość. Ale i ta dziewczyna musi go pokochać. Horvat będzie dążył do dawnej potęgi, do opanowania czterech żywiołów. Nie będzie długo siedział w jednym miejscu, będzie podróżował, póki nie odzyska potęgi. Zniszczy każdego, kto będzie próbował mu w tym przeszkodzić.

Dane gracza: Horvat

Nazwa użytkownika:
Horvat
Ranga:
Błądzący po drugiej stronie
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
Pt sie 19, 2011 4:35 pm
Ostatnia wizyta:
Pn sie 24, 2015 1:54 am
Liczba postów:
65 | Znajdź posty użytkownika
(0.08% wszystkich postów / 0.02 posty dziennie)
Ostatni post:
Nie masz z kim pisać? - ZBLOKOWANY I PRZENIESIONY
Pn gru 03, 2012 5:09 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Kamienny Ołtarz
(Posty: 15 / 23.08% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Ołtarz] Spotkanie
(Posty: 15 / 23.08% postów użytkownika)
cron