Profil użytkownika Nimlos

Avatar użytkownika
[Ta karta była modyfikowana, zmiany nie zostały jeszcze zaakceptowane]

Ogólne

Potęga:
Imię: Tanya Riana Celebrindal [Przedstawia się jako Nimlos]
Rasa: Człowiek
Wiek: 20


Aura

Cynowa aura o słabej sile i szmaragdowej poświacie. Wokół niej nie słychać żadnego dźwięku. Towarzyszy jej woń metalu oraz mieszanina zapachów prosto z ulic miast i siół. W dotyku jest ostra, giętka i gładka a w smaku słodko-kwaśna.


Wygląd

Tanya to dość wysoka kobieta, o wzroście 175 cm. Posiada długie włosy w kolorze ciemnego blondu, który czasem wpada w brąz, najczęściej w porach wieczornych i zimą. Mówi melodyjnym głosem, choć potrafi zmienić jego wysokość bardzo łatwo. Ubiera się w maskujące kolory, szary, zielony, a zimą w biel i szarość. Zgrabne poruszanie się zawdzięcza długim nogom. Oczy posiadają odcień szarości, wpadający w błękit. Ma mały nos i różowe usta.


Charakter

Właściwie Tanya ma zmienny charakter. Od czasu do czasu potrafi przełamać barierę bycia samotnym i porozmawia z kimś. Zazwyczaj poważna. Czasem na jej twarzy zagości uśmiech i wpuści kogoś do swojego serca, być może prawdziwego przyjaciela. Typ wędrowcy, choć czasem przystanie na dłuższy czas w jednym miejscu. Stara się pomagać, na tyle, na ile ją stać. W przyjaźni — niezawodna. Boi się nie tyle zjaw, co śmierci. Jej celem w życiu jest odnalezienie odpowiedzi na męczące ją pytania.

Atrybuty

Krzepa:Raczej silny,
Zwinność:Zręczny, Precyzyjny,
Percepcja:Wyostrzony wzrok, Przytępiony smak,
Umysł:Pojętny, Ineligentny, Silna wola,
Prezencja:Ładny, Godny, Przekonywujący,

Cechy specjalne


Umiejętności

Jazda konno [W] Od najmłotszych lat, Tanya miała styczność z końmi.
Władanie mieczem [W] Od 11 roku życia wuj uczył ją szermierki, oczywiście Tanya nie była dość uważna na lekcjach, by władać mieczem po mistrzowsku.
Łucznictwo [W] Dobra precyzja sprawia, że strzał z łuku podczas jazdy konnej czy w biegu, nie jest żadnym problemem dla Tanyi.
Przetrwanie [P] Podróżowanie w lasach pomogło jej nauczyć się przetrwania w trudnych warunkach.
Gotowanie [O] Potrafi przyrządzić proste dania.
Władanie sztyletami [O] Potrafi nimi rzucać i blokować cios przeciwnika.

Magia

Nie potrafi używać magii.

Magiczne przedmioty

Bransoleta Odmienności [ZAC]Posiadacz mający założoną tę bransoletę jest ostrzegany przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Kolor bransolety zmienia się wtedy ze srebrnego na błękitny.
Zaufana Strzała [ZAK]Różni się ona od zwykłych tym, że wykonuje wolę tego, który ją wystrzeli. Zawsze poleci tam, gdzie zechce właściciel. Może np. przeniknąć przez ciało przyjaciela, żeby trafić w ciało wroga, nie czyniąc krzywdy temu pierwszemu.
Drewniana Tarcza [ZAC]Drewniana tarcza, o którą należy dbać, czyli co jakiś czas należy smarować ją żywicą, by zachowała swoją doskonałość i nie uległa zniszczeniu. Jej główną zaletą jest fakt, że może przemienić się w tratwę. [loteria]
Psia kość [ZAC]Zapewnia całkowitą władzę nad psem, którego się nią dotknie [loteria].

Towarzysz

Gracya
Gracya to klacz o brązowej maści. Posiada czarną grzywę, zawsze lśniącą i nigdy nie splątaną. Zaokrąglone kształty, harmonijna budowa ciała, dość
szlachetna głowa z dużymi, pełnymi wyrazu oczami. Tresowano ją, by nikt nie mógł wejść na nią, poza właścicielem. Jest dość niespokojna gdy w pobliżu
kręci się ktoś obcy. Tak jak pies, reaguje na gwizd.

Historia

Tanya przyszła na świat w letnim domu jej rodziców, usytuowanym nad rzeką Anibia. Ojciec był zamożnym człowiekiem wywodzącym się z linii baronów, a matka zwykłą, prostą kobietą, która zmarła przy porodzie młodszego brata Tanyi. Od najmłodszych lat miała styczność z końmi. Bardzo kochała te zwierzęta, aż pewnego dnia jako 12-letnia dziewczynka, otrzymała jednego na własność. Cóż, jej radość nie była zbyt długa, gdyż następnego dnia okazało się, że jej ojciec nie żyje. Napadł go wampir. Wyssał z niego pożądaną ilość krwi, a potem powiesił go na sznurze na jednym z drzew, by już nigdy nie mógł się ocknąć. Od tego czasu, Tanya i jej brat byli pod opieką ich wuja i mentora w jednym. Od owej śmierci swojego ojca posępniała. Nadal kontynuowała lekcje jazdy konnej i szermierki. W wieku 14 lat odbyła podróż do opuszczonej rezydencji, gdzie przyszła na świat. Zastała ją w ruinie. Jedyne co pozostało takie samo, to zapuszczony ogród. Przechadzając się po nim obok róż, znalazła ową Bransoletę Odmienności. 3 lata po tym zdarzeniu oznajmiła stryjowi, że opuszcza jego i jej brata w poszukiwaniu ''czegoś więcej''.
Wyruszyła w stronę Szepczącego Lasu. Po drodze spotkały ja dość niemiłe niespodzianki. Często natykała się na złodziei, którzy myśleli, że to zwykła, bezbronna kobieta. Nie ma co, Tanya dała im popalić. Wraz ze wstąpieniem w Szepczący Las rabunki ustały. Idąc przed siebie, natknęła się na elfickie miasto Danae. Tutaj nauczyła się łucznictwa. Dzięki elfom stała się nie lada przeciwnikiem z tą bronią. W wieku 20 lat opuściła Danae i wyruszyła w stronę Leoni, lecz zabłądziła.


Ostatnie wydarzenia:
Po przygodzie w Górach Dasso, Tanya ruszyła na południowy zachód, ku Leoni. W Szepczącym Lesie napotkała na swej drodze Seariona, który, jak się okazało, jest wilkołakiem. Ów człowiek zamienił Tanyę w podobnego sobie. Pewnego dnia została napadnięta i straciła pamięć. Uciekła od Seariona, czując się jak w klatce, w jego towarzystwie. Nie mając pojęcia gdzie jedzie, napotkała na swej drodze starszą kobietę, mieszkającą nad jeziorem Shan. Samotniczka, okazała się wiedźmą. Poznała tajemnicę Tanyi, będącej przemienionym wilkołakiem. Postanowiła jej pomóc i odmieniła ją w człowieka. Ze względu na amnezje Tanyi, nazwała ją Nimlos, co oznacza Biały Śnieg. Za niedługi czas Tanya odpuściła chatę wiedźmy i udała się przed siebie. Natrafiła na ruiny swojego domu nad rzeką Anibia. W tamtym miejscu, powróciły do dziewczyny wspomnienia. Postanowiła już nie przedstawiać się jako Tanya Riana, ale jako Nimlos.

Dane gracza: Nimlos

Nazwa użytkownika:
Nimlos
Ranga:
Szukający Snów
Martwe postacie:
Płeć:
Kobieta
Status:
OFFLINE
Lokalizacja:
Rzeszów
Wiek:
21
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Skype:
demetria122
Grupy:
Dołączył(a):
Wt sie 02, 2011 7:12 pm
Ostatnia wizyta:
N paź 14, 2018 8:21 pm
Liczba postów:
194 | Znajdź posty użytkownika
(0.24% wszystkich postów / 0.07 posty dziennie)
Ostatni post:
[Jezioro Aghar] Powrót do domu.
Wt mar 13, 2018 2:47 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Danae
(Posty: 47 / 24.23% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
[Karczma Pod Czarnym Jednorożcem]
(Posty: 47 / 24.23% postów użytkownika)

Podpis

Kto zanurkuje, kiedy jestem na dole?
Kto sprawi, że zacznę walczyć?
Kto przywróci mnie do życia?
Nie pozwól mi utonąć...

Wszystkie moje czerwone sny...
cron